1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Segregacja w praktyce: kilka przydatnych rozwiązań na start od Brabantii

Zobacz galerię 6 Zdjęć
Prawdopodobnie nie chcesz tracić czasu na myślenie o segregacji odpadów. Na szczęście Brabantia zrobi to za Ciebie! Poznaj kilka inteligentnych rozwiązań, które pomogą Ci zacząć segregować śmieci by mieć pozytywny wpływ na otaczający nas świat. Od dziś segregację zmienisz w przyjemność.

Wystarczy, że oddzielisz różne rodzaje odpadków by te mogły zostać przetworzone i ponownie wykorzystane. Z szerokiej gamy oszczędnych i inteligentnych rozwiązań do segregacji, zbiórki i transportu śmieci znajdź najlepszą dla siebie opcję. Wybierz domowy kosz tak, aby odpowiadał Twoim potrzebom. Możesz wybrać 2 osobne pojemniki, kosz z podziałem na 1,2 lub 3 przegrody, bądź model z dwoma wewnętrznymi wiaderkami na duże i małe odpadki.

Przy wyborze idealnego kosza liczy się rozmiar, ale także kolor! Kosze do segregacji coraz częściej oprócz spełniania wymogów praktycznych zachwycają swoim designem. Mnogość kolorów, wariantów i modeli sprawia, że kosz może być wspaniałym dodatkiem do Twojego wnętrza. Znajdź idealny dla siebie!

Zacznij od małych rzeczy!

Pojemnik na odpady organiczne przyda się w każdej kuchni. Możliwość ograniczenia i segregacji domowych odpadków sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na to rozwiązanie. Ten mały pomocnik Ci to ułatwi. Uchwyt ze stali nierdzewnej umożliwia łatwe przenoszenie do kompostownika w celu opróżnienia. Możesz postawić go zarówno wewnątrz szafki, jak i na blacie.

Pojemnik na odpady organiczne cena sugerowana: 83 zł

Stwórz własny system!

Małe i duże, plastikowe pojemniki Sort & Go  to wszystko, czego potrzebujesz, aby skonfigurować własny system sortowania i przechowywania różnych rodzajów odpadów. Nie masz wystarczająco dużo miejsca na podłodze, żeby je postawić? Przyjazne 12 i 16- litrowe zestawy możesz również zawiesić!

Zestaw koszy Sort&Go: 2x12L cena sugerowana: 259 zł 2x16L cena sugerowana: 319 zł

Praktyczność i design w jednym!

Połącz praktyczność z odrobiną luksusu. Bo Pedal Bin dostępny jest z 1, 2 lub 3 wyjmowanymi wewnętrznymi wiaderkami i idealnie zaprezentuje się stojąc obok wyspy kuchennej lub przy ścianie. Wystarczy, że wybierzesz swój kolor z 6 podstawowych bądź 2 wyrazistych odcieni z kolekcji Sense of Luxury Collection

Bo Pedal Bin cena sugerowana w zależności od koloru: od 649 do 849 zł

Łatwe organizowanie

Segregacja odpadów bez oddzielnych pojemników? Z Touch Bin to możliwe. Kosz ma dwa wewnętrzne, plastikowe, wyjmowane wiaderka - 10 i 23 litrowe. A więc dwa poręczne pojemniki, zajmujące tylko jedno miejsce! Podstawa jest miękka co zapobiega zarysowaniom podłogi, z kolei pokrywa z powłoką FPP sprawia, że na powierzchni nie zostanie ani jedna smuga czy odcisk palca.

Kosz Touch Bin cena sugerowana w zależności od koloru: od 769 do 899 zł

 

Inteligentne produkty potrzebują błyskotliwych rozwiązań. Skorzystaj z worków na śmieci

Brabantia PerfectFit. Te mocne, szyte na miarę wkłady zostały zaprojektowane z myślą o komforcie. Dzięki wbudowanej taśmie można je z łatwością wyjąć, zamknąć i przenieść. Kodowanie kolorystyczne na wewnętrznej stronie pokrywy kosza pomaga dobrać odpowiednie worki PerfectFit. Worki dostępne są u sprzedawców oraz na stronie internetowej:

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze