1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Ekskluzywna wycieczka – jak ją zaplanować?

Istnieją specjalne biura podróży, które organizują wycieczki premium. Tam jednak masz ściśle określone destynacje, hotele i terminy. Jak więc samodzielnie zaplanować ekskluzywną wycieczkę? Gdzie szukać kierunku, transportu i noclegu? To wcale nie jest takie trudne! Nasz poradnik z pewnością Ci w tym pomoże, a być może już niebawem wyruszysz w wyjątkową podróż!

Wycieczka premium – planowanie krok po kroku

  • Zastanów się, jaki jest cel Twojej podróży
Chcesz się zrelaksować? Wybierz ekskluzywny hotel w Szwajcarii z basenem na dachu. Zrobić prezent ukochanej osobie? W takim razie postaw na weekend w Wenecji. A może pragniesz doświadczyć adrenaliny? Udaj się na weekend na nartach u stóp lodowca! Dopasuj kierunek i atrakcje zgodnie z zapotrzebowaniem.
  • Znajdź odpowiedni transport
W przypadku wycieczek premium najlepszą decyzją jest skorzystanie z profesjonalnego przewoźnika, organizującego loty prywatnymi odrzutowcami. Wówczas nie tylko zyskasz niezawodny transport w dowolnym terminie, ale też szereg innych korzyści. Na przykład firma Jet Story zorganizuje dla Ciebie dojazd na lotnisko, wyśmienity posiłek z ulubionej restauracji na pokładzie samolotu czy transport do hotelu w miejscu docelowym. Co więcej, możesz też w trakcie modyfikować swoją podróż. Z mroźnego Tyrolu chcesz przenieść się jednak na Ibizę? W takim razie wystarczy, że zawiadomisz przewoźnika, a on dogra wszelkie szczegóły i zorganizuje odpowiedni !
  • Poszukaj noclegu na miarę swoich potrzeb
Przydatne w tym celu będą wyszukiwarki internetowe, w których możesz zaznaczyć swoje kryteria – np. jacuzzi w pokoju, strefę SPA, a może dom na wyłączność w środku lasu? Przed rezerwacją polecamy też sprawdzić galerię zdjęć i opinie gości, którzy mieli już przyjemność tam być. Dzięki temu zyskasz pewność, że nic Cię nie rozczaruje.

W razie dodatkowych życzeń pamiętaj, że obsługa tego typu miejsc niemal zawsze staje na wysokości zadania! Wystarczy zadzwonić i powiadomić o swoich dodatkowych życzeniach. Samodzielne planowanie wycieczki premium ma ten plus, że właściwie o wszystkim decydujesz Ty – a odrobina życzliwości wobec obsługi sprawi, że nawet najbardziej skomplikowane życzenia (jak odprężający masaż po przylocie w środku nocy) nie będą niemożliwe.

Przykładowa wycieczka premium

Aby łatwiej zobrazować Ci przykład ekskluzywnego wyjazdu na własną rękę, poniżej przedstawiamy symulację wycieczki.

W piątek o godzinie 14 kończysz spotkanie z klientem. Następnie wraz z bliskimi pakujecie swoje walizki, a już o 16 kierowca zabiera Was z domu wprost na terminal VIP na lotnisku. Tam czeka na Was ekspresowa odprawa i już po kilku chwilach wchodzicie na pokład luksusowego odrzutowca.

Na pokładzie zjecie ulubione sushi i obejrzycie kolejny raz film „Kevin sam w domu”, który wprowadzi Was w zimowy nastrój. Po niespełna dwóch godzinach będziecie na miejscu – w samym sercu włoskich Alp. Z terminala odbierze Was kierowca, który zawiezie do zarezerwowanego hotelu. Na miejscu czekają ustalone atrakcje – grzane wino, jacuzzi w pokoju oraz wyśmienita kolacja.

Sobotę i niedzielę możecie spędzić na górskim szaleństwie na nartach. W niedzielę wieczorem szofer zawiezie Was na płytę lotniska, skąd wyruszycie z powrotem do kraju, by już w poniedziałek rano w pełni sił móc uczestniczyć w ważnym spotkaniu z kontrahentami.

Jak widzisz, planowanie ekskluzywnej wycieczki wcale nie jest skomplikowane! Dziś Internet daje nieograniczone możliwości planowania i rezerwowania noclegów, a z pomocą dobrego przewoźnika, nie musisz się martwić o transport i dostępność terminów. Spróbuj, a zobaczysz, jak wiele zalet ma podróżowanie na własną rękę!

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze