1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Wenus spotka się z Uranem – otwórz się na zmiany w miłości i finansach

Koniunkcja Wenus z Uranem: 11 czerwca (Ilustracja: iStock)
Taki tranzyt zdarza się tylko raz do roku i niesie ze sobą wiele niespodzianek. Co ten ruch oznacza dla każdego znaku zodiaku? Wędrówka Wenus przez znak Byka i jej spotkanie z rewolucyjnym Uranem może pozytywnie nas zaskoczyć. Czym?

Koniunkcja Wenus z Uranem: 11 czerwca

Kiedy kobieca i nieco rozleniwiona Wenus w Byku spotka się z Uranem, który lubi szokować i zaskakiwać, w relacjach mogą nastąpić ważne przełomy. Sprawy, które od dawna spędzały nam sen z powiek, nagle zostaną rozwiązane. Wreszcie wpadniemy na pomysł, który wcześniej nie przychodził nam do głowy, odważymy się na istotne wyznania, a może też zdecydujemy się na zakończenia, bo Uran jest specjalistą od rozłamów. Postawimy na zmianę. Możemy też po prostu zadziałać spontanicznie, zrobić coś, na co do tej pory się nie odważyliśmy, choć tego pragnęliśmy. Będzie nas nęcić coś szalonego.

Na drodze poszukujących miłości może stanąć ktoś wyjątkowy, inny niż dotąd, a zauroczenie spadnie jak grom z jasnego nieba. Wenus ma moc przyciągania obfitości nie tylko uczuciowej, ale i materialnej. Kiedy połączy swoje siły z Uranem, może przynieść niespodziewane pieniądze lub koncept albo ludzi. Zaryzykujmy przyjęcie nietypowej oferty, zróbmy krok w kierunku śmiałej futurystycznej wizji, kierujmy się instynktem i zaciekawieniem czymś zupełnie nowym, a nawet nieco dziwnym. Tematem przewodnim niechaj będzie wolność od konwenansów i starych przyzwyczajeń.

Odwagi, następne spotkanie Wenus z Uranem nastąpi dopiero 30 marca 2023 roku.

Wenus w Byku: od 28 maja do 22 czerwca

Miłość unosi się w powietrzu, bo Wenus przemierza znak Byka, rozbudzając zmysłowość i potrzebę zacieśniania więzi. Wenus w tym znaku, którego jest władczynią, namawia do zaznawania przyjemności i samopobłażania sobie. Byk to znak, który ma naturalną zdolność do życia w teraźniejszości, bo uznaje piękno prostoty. Namawia, byśmy zwolnili, ciesząc się nieśpieszną pyszną kolacją z ukochaną osobą, upiększyli swoje otoczenie, poszli na masaż, poprzytulali się, obejrzeli komedię romantyczną, wydali pieniądze na rzeczy, które nie są najpotrzebniejsze. Zachęca do zwolnienia i pozwolenia, by dać się trochę porozpieszczać. Zapomnijmy o dietach, oszczędzaniu, samodyscyplinie.

Co koniunkcja Wenus z Uranem oznacza dla każdego znaku zodiaku?

Baran

Wenus w Byku przypomina ci o twojej zmysłowości, Baranie. Twoje relacje skorzystają, jeśli w sypialni wykażesz się uważnością na drugą stronę i nieco zwolnisz. Jest to również odpowiedni czas na głębszą refleksję na temat własnej wartości i tego, jakie masz o sobie zdanie. Wiele od siebie wymagasz i czasem nawet nie zauważasz, że krytykujesz się, że mogłeś więcej, szybciej, dynamiczniej. Kiedy zainwestujesz w siebie, bo chociażby poświęcisz czas na autorefleksję, żeby siebie docenić, przekonasz się, że wszechświat za sprawą Wenus odwdzięczy się również w sferze finansów. Wenus z Uranem może wskazać ci nowe niespodziewane źródło zarobków.

Byk

Ty, Byku, jesteś głównym beneficjentem tego tranzytu Wenus. Możesz czuć, że znajdujesz się w centrum uwagi. Kiedy planeta piękna wędruje przez twój znak, twoje charyzma, urok i magnetyzm zyskują na sile. Skoncentruj się teraz na sobie, zastanów, jakich prezentów oczekujesz od Wenus w miłości i w życiu zawodowym. Jest duża szansa, że w twoich relacjach zagości więcej harmonii i stabilności, a w pracy możesz liczyć na podwyżkę i lukratywny awans. Wenus w twoim znaku w duecie z rewolucyjnym Uranem będzie też cię kusić, żebyś zajął się swoim wyglądem. To doskonały czas na efektowną i zaskakującą metamorfozę!

Bliźnięta

Ruch to wasz żywioł, ale teraz właśnie nastał czas, żebyście włączyły pauzę. Bliźnięta, odpocznijcie, a nawet odizolujcie się od towarzystwa innych ludzi. Wenus w Byku umożliwia wam dostrojenie się do wewnętrznego świata. Teraz macie okazje odetchnąć od FOMO, czyli strachu przed tym, co was omija, i pogrążyć się w samotności. A jeśli chcecie w swoim związku osiągnąć wyższy stopień bliskości, zaproponujcie partnerowi wspólną medytację albo asany jogi. Wenus z Uranem może przynieść minioświecenie. Kiedy zatrzymacie się, przyjdą do was kreatywne pomysły, jak poprawić stan konta.

Rak

Wenus w Byku rozrusza twoje życie towarzyskie, a nawet miłosne. Raku, zwłaszcza jeśli jesteś singlem, bądź otwarty na nowe znajomości, koniecznie wybierz się na randkę. Wenus w Byku w koniunkcji z Uranem może sprawić, że docenisz lub znajdziesz grupę ludzi o podobnych zainteresowaniach i wartościach, co może przybliżyć cię do spełnienia swoich marzeń. Społeczność jest w tej chwili dla ciebie istotna. Kontakty te w przyszłości mogą pozytywnie wpłynąć na twoje sprawy finansowe.

Lew

Mówią o tobie, że zawsze chcesz być w centrum uwagi, Lwie, i to prawda. A teraz układy planet właśnie temu sprzyjają. Będziesz widoczny, co przełoży się na karierę. Masz szansę pozytywnie wpłynąć na swoją reputację, a nawet dotknąć sławy. Jeśli uczciwie pracowałeś, teraz czekają cię żniwa. Wenus z Uranem może cię zaskoczyć jakąś ciekawą zawodową propozycją, nie lękaj się nowych wyzwań. Uważnie się rozglądaj, bo w środowisku pracy może pojawić się ktoś, kim się nagle zauroczysz. Na finanse, dzięki tej hojnej Wenus, nie będziesz narzekać.

Panna

Gdy Wenus wędruje przez znak Byka, zapragniesz być z kimś, z kim łączą cię intelektualne zainteresowania oraz pasja. Chcesz się uczyć od partnera i razem z nim rozwijać. Pomyśl, czego chcesz się uczyć albo w jaką podróż wybrać. Wenus w duecie z Uranem skłoni cię do zastanowienie się nad głębszym sensem twojego życia, spojrzysz na nie z szerszej perspektywy. Jednocześnie przyda ci się teraz więcej spontaniczności i podejmowania ryzyka, zarówno w uczuciach, jak i sposobów zarabiania pieniędzy. Koniecznie spróbuj czegoś nowego.

Waga

Wenus w Byku sprawi, że zapragniesz nowego poziomu intymności. Zrozumiesz, że liczą się tylko prawdziwie bliskie relacje oraz gorąca namiętność. Otwórz się na eksperymenty w sypialni z kimś, kogo kochasz. Ten tranzyt chce wyleczyć cię z powierzchowności i gry pozorów. Przyszedł czas, żeby odkryć wszystkie karty i poruszyć tematy tabu. Pomyśl też o waszych wspólnych zasobach, również tych finansowych. Wenus z Uranem może przynieść dobre wiadomości o pieniądzach, które nie zarabia się codzienną pracą, bo są podarowane. Jeśli masz długi, rozlicz się.

Skorpion

Wenus w Byku oraz Uran przyniosą ci piękne chwile spędzone z ukochaną osobą. Z jednej strony poczujesz spokój wewnętrzny i wyciszenie, bo znak Byka ceni sobie stabilizację, ale Uran, który jest planetą zmian, może rozpalić iskrę namiętności albo przynieść nagły zwrot akcji. Zostaniesz mile zaskoczony przez kogoś bliskiego, a jeśli przeżywasz właśnie trudne chwile w związku, znajdziesz sposób na rozwiązanie problemu. Jeśli jesteś singlem, planeta miłości może sprawić, że spotkasz kogoś wyjątkowego. Pozostań otwarty i gotowy na zupełnie nowe doświadczenia w tej sferze. Niech wszechświat cię zaskoczy.

Strzelec

Dynamiczny duet Wenus i Urana sprawi, że będziesz miał ręce pełne roboty. Sprawy do załatwienia zaczną się piętrzyć, rzeczywistość zawiruje. Twoja rutyna codzienna stanie na głowie. To dobra okazja, żeby wreszcie zastanowić się, czy aby na pewno żyjesz w równowadze. Nadszedł odpowiedni czas, aby wprowadzić zdrowsze nawyki: więcej się ruszać, mądrzej jeść, pamiętać o efektywnym odpoczynku. Planety skłonią cię, żebyś razem ze swoją drugą połową wybrał się na jogging, rowery lub na randkę do wegańskiej restauracji. Strzelce single, rozejrzyjcie się wokół siebie, całkiem blisko, może biurko obok, a może w siłowni, do której chodzicie, jest ktoś dla was interesujący.

Koziorożec

Kreatywność w pracy i niespodziewane romanse – oto potencjalne prezenty od Wenus w Byku i Urana dla ciebie, Koziorożcu. Zapragniesz wyluzować się, dobrze zabawić i cieszyć drobnymi przyjemnościami jak dziecko. Tranzyt ten zachęci cię, żebyś otworzył się na doświadczanie radości i wdzięczności za chwilę, która właśnie trwa. Być tu i teraz oraz nie komplikować sobie życia jest zadaniem dla ciebie na najbliższy czas. O pieniądze też nie musisz się martwić, bo czerwcowy układ planet je przyniesie i w dodatku bez konieczności wysiłku z twojej strony. Pewnie trudno ci to sobie wyobrazić, ale postaraj się zaufać swojej szczęśliwej gwieździe.

Wodnik

Wenus w Byku przypomni ci, że dom i rodzina dają bezcenne poczucie bezpieczeństwa. Docenisz przestrzeń, w której żyjesz, i postanowisz ją upiększyć, a może przeprowadzić rewolucyjną zmianę w wystroju wnętrz. Zadbasz o komfort swojego mieszkania, ale postawisz też na odnowę. To właśnie w domowych pieleszach postanowisz spędzić czas z ukochaną osobą przy wspólnie ugotowanej kolacji. Daj uwagę swoim najgłębszym uczuciom i powiedz o nich najbliższym. Wyraź swoje pragnienia i obawy, a także powspominaj rodzinne historie.

Ryby

Wenus w Byku w towarzystwie Urana zachęci cię do komunikowania się z innymi z poziomu zarówno umysłu, jak i serca. Przyszedł czas na szczerą wymianę informacji i podzielenie się tym, o czym od dawna rozmyślacie. Pewne sprawy, zwłaszcza w środowisku zawodowym, mogą wyjść na jaw, wreszcie zostać wyjaśnione. Okaże się na kogo możesz liczyć, kto jest ci przyjazny. Przygotujcie się, że wiele się będzie dziać. Zostaniecie zasypane mailami, propozycjami spotkań, zaproszeniami na branżowe imprezy. Nie siedźcie w domu, bo ominie was sposobność, żeby zawrzeć nowe znajomości czy podpisać kontrakty, na których zarobicie. W sferze miłości też padnie wiele słów. Zastanówcie się, o czym chciałybyście porozmawiać z ukochaną osobą.


Zanim Wenus wyjdzie ze znaku Byka, odbędą jeszcze trzy ważne planetarne spotkania. Jak one na nas wpłyną?

Kwadratura Wenus z Saturnem: 18 czerwca
Starcie rozkosznej Wenus w Byku z Saturnem, planetą karmy, odpowiedzialności i ograniczeń, może nieco sprowadzić nas na ziemię po uranicznych szaleństwach. Priorytet będą mieć obowiązki, które przejmą pierwszeństwo nad przyjemnościami. Są dwa sposoby na ten tranzyt: wycofanie się z aktywności i odpoczynek albo solidna praca i niewdzięczne zajęcia, za które i tak kiedyś trzeba się zabrać.

Sekstyl Wenus z Neptunem: 19 czerwca
Gdy Wenus w Byku nawiąże nić porozumienia z Neptunem, planetą marzeń i romantyzmu, możemy ulec atmosferze przyjemnego odrealnienia. Łatwiej będzie nam współodczuwać czy po prostu się zakochać. Ujrzymy jaśniejszą stronę rzeczywistości. Z powodzeniem możemy oddalić się w świat snów i pozornie nierealnych wizji.

Trygon Wenus do Plutona: 21 czerwca
Pluton, król wewnętrznej transformacji i odrodzenia, otworzy portal do psychologicznej integracji doświadczeń, które przyniosła nam Wenus w czerwcu.

Chcesz poznać swój horoskop urodzeniowy oraz tranzyty planet na najbliższe 3 lata? Zapisy na sesje astrologiczne tutaj: sesjeastrologia.com

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze