1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

3 trendy w świątecznym dekorowaniu domu według WestwingNow

White Christmas (Fot. materiały prasowe WestwingNow)
Zobacz galerię 6 Zdjęć
Lada moment święta! Warto więc już teraz zadbać o świąteczną atmosferę w naszych domach. Z tej okazji przedstawiamy trzy trendy w dekoracji domu, które wytypowały stylistki WestwingNow.

Shabby Chic Christmas

Styl shabby to aranżacja wnętrz, w których królują naznaczone zębem czasu lub specjalnie postarzone meble i ozdoby. Nawiązuje on do XIX-wiecznych angielskich dworków, dla których typowy był właśnie taki wystrój pomieszczeń. Chociaż pozornie wszystko jest z nieco innej bajki – razem tworzy nastrój domowego ciepła, wnętrza, w którym docenia się tradycję i oprawia we współczesne ramy.

Shabby Chic (Fot. materiały prasowe WestwingNow)
Shabby Chic (Fot. materiały prasowe WestwingNow)

Święta Shabby Chic łączą w sobie urok, romantyczną lekkość i sentymentalną elegancję. Nic więc dziwnego, że sięgamy po ten styl szczególnie chętnie w czasie świąt. Za sprawą subtelnych dekoracji w stylu shabby święta stają się magiczne, a dom jest przytulny, radosny i pełen ciepła.

White Christmas

Co roku marzymy o białych świętach i myślimy o nich z nostalgią. Teraz nie musisz zastanawiać się nad tym, czy spadnie śnieg i czekają nas białe święta – za sprawą kilku prostych trików możesz wyczarować taką atmosferę we własnym domu!

White Christmas (Fot. materiały prasowe WestwingNow)
White Christmas (Fot. materiały prasowe WestwingNow)

Ozdoby w fantazyjnych kolorach i kształtach, ale też tekstylia i dodatki – jeśli wszystko będzie białe, będzie idealnie do siebie pasować. Myśląc o białych świętach, będziemy też intuicyjnie wiedzieć, co do nich dopasować: srebrny kolor – bo śnieg się skrzy, przezroczyste lub kryształowe szkło – bo mamy lód i sople, przyprószone bombki i ozdoby z delikatnymi ornamentami – to z kolei nawiązanie do mrozu, który rysuje na szkle najpiękniejsze obrazy.

Modern Traditional Christmas

Tradycyjna paleta świątecznych kolorów, czyli połączenie bieli, czerwieni i zieleni, to wciąż rozwiązanie, które cieszy się niesłabnącą popularnością.

Modern Traditional (Fot. materiały prasowe WestwingNow)
Modern Traditional (Fot. materiały prasowe WestwingNow)

Tym razem będzie jednak z twistem, bo w centrum uwagi stylistek WestwingNow.pl znalazła się sypialnia, w której nie mogło zabraknąć choinki – w końcu każdy zakątek domu zasługuje na odrobinę świątecznej magii.

Źródło: materiały prasowe WestwingNow

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze