1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Znaki zodiaku i ich najbardziej seksowna cecha osobowości

Znaki zodiaku i ich najbardziej seksowna cecha osobowości

Co się podoba w poszczególnych znakach zodiaku? (Fot. iStock)
Co się podoba w poszczególnych znakach zodiaku? (Fot. iStock)
Bliźnięta, Strzelec i Wodnik pociągają wewnętrznym luzem, a Byk i Koziorożec dają poczucie stabilności. Panna jest atrakcyjna dzięki połączeniu inteligencji i dobroci, a Ryby i Lew zarażają optymizmem. Co jeszcze się podoba w poszczególnych znakach zodiaku?

Baran: nieustraszoność

Z tłumu wyróżniają go pewność siebie i śmiałość w podejmowaniu każdego wyzwania – ta nieustraszoność czyni Barana atrakcyjnym. Nie boi się podejmowania ryzyka, ponieważ wierzy w siebie. Jego ognista pasja przyciąga do niego ludzi jak ćmy do światła. Jest coś niezaprzeczalnie seksownego w kimś, kto nigdy się nie poddaje. Trzeba też Baranowi przyznać, że ma niezaprzeczalnie bezczelny urok, któremu trudno się oprzeć. Inni trochę mu zazdroszczą tej nieustraszoności, ale ta cecha równocześnie sprawia, że ​​chcą być w jego pobliżu.

Byk: stabilność

Byk jest jednym z najbardziej lojalnych znaków zodiaku. Jeśli zaliczy kogoś do grona „swoich ludzi”, bez względu na wszystko zawsze będzie go wspierać i nie zawaha się odłożyć na bok własne potrzeby, aby pośpieszyć z pomocą. Ta stabilność sprawia, że ​​jest pożądanym partnerem, zwłaszcza dla tych, którzy szukają niezawodnego obrońcy. Najbardziej seksowne jest to, że Byk wie, jak dbać o siebie i swoich bliskich – daje to upragnione poczucie bezpieczeństwa, które czuje się u jego boku. Poza tym przy Byku można nauczyć się cieszyć się życiem wszystkimi zmysłami.

Bliźnięta: młodzieńczość

Wnoszą do otoczenia pozytywną energię – ich optymistyczne nastawienie i radość życia są zaraźliwe. Trudno nie ulec ich młodzieńczej charyzmie, którą roztaczają wokół siebie niezależnie od tego, w jakim są wieku. O ich atrakcyjności decyduje fakt, że emanują lekkością bytu. Przy nich skomplikowane problemy magicznie się rozplątują, bo energia Bliźniąt odbiera im znaczenie. Jakże miałoby być inaczej, skoro żyją w przekonaniu, że życie ma być przygodą? Mrok duszy ich nie interesuje, a ich jasność jest seksowna.

Rak: współczucie

Dar współodczuwania odróżnia Raka od innych znaków. Nie dość, że ma wielkie serce, to jeszcze potrafi okazywać uczucia. Jest opiekuńczy i rozumiejący, co sprawia, że można przy nim poczuć się kochanym i akceptowanym. Empatia, którą emanuje Rak, oraz jego uprzejmy sposób bycia są bardzo seksowne. Właśnie dzięki nim Rak się podoba. Przy bliższym poznaniu tego znaku okazuje się, że ma intuicję, która podpowiada mu, jakie wsparcie może zaoferować bliskiej osobie w razie potrzeby. Wrażliwość czyni go wymarzonym towarzyszem życia, na którego zawsze można liczyć.

Lew: urok osobisty

Lew ma w sobie coś z dziecka – pewien urok wynikający z jego żywiołowości, ale i magnetyzmu. Z tego powodu Lwu trudno się oprzeć. Jest jednocześnie otwarty, z sercem na dłoni, ale i budzący respekt i podziw. Pociągające we Lwie są jego swoboda bycia i umiejętność sprawiania, by inni czuli się przy nim komfortowo w każdej sytuacji. Z Lwem zawsze będziesz się bawić wyśmienicie, a jego entuzjazmu nie da się nie zauważyć. Najbardziej seksowny we Lwie jest jego dar wydobywania z ludzi tego, co w nich najlepsze. Może dlatego, że cechuje go szlachetność pobudek.

Panna: inteligencja

Wiadomo, że inteligencja jest seksowna, a zodiakalna Panna jest tego dowodem. Osoby urodzone pod tym znakiem mają nie tylko analityczny i logiczny umysł, ale też myślenie intuicyjne, co często czyni je wysoce inteligentnymi. Panna roztacza wokół siebie atmosferę wyrafinowania, zawsze wie, jak się zachować i co powiedzieć. Jej sposób myślenia jest bardzo atrakcyjny, bo nie jest oczywisty. Seksowne w Pannie jest to, że zalety umysłu łączy z dobrocią. Jej praktycyzm istnieje po to, żeby był pomocą dla innych. Wszystko to sprawia, że Panna jako partnerka to prawdziwy skarb.

Waga: kultura osobista

W otoczeniu Wagi nikt nie zostanie niezauważony. Waga zawsze stawia innych na pierwszym miejscu i w punkt wyczuwa ich potrzeby. Jest najbardziej partnerska ze wszystkich znaków zodiaku, więc jak nikt potrafi tworzyć więzi. W rozumieniu ludzi wykazuje wysoki poziom dojrzałości. Można liczyć na jej poczucie sprawiedliwości, takt oraz nienaganne maniery. Niezaprzeczalnie seksowne są jej łagodność oraz kultura osobista. Waga przy okazji jest bardzo dystyngowana – co czyni z niej partnerkę klasy premium. Poza tym ma opinię najładniejszej.

Skorpion: wnikliwość

Namiętni ludzie są niesamowicie seksowni – i taki właśnie jest Skorpion. Ten znak zodiaku ma w sobie intensywność, którą trudno zignorować. Pasjonuje się wszystkim, co go interesuje, a miłością zwłaszcza. Najbardziej seksowne w Skorpionie nie jest nawet to, że uchodzi na najlepszego kochanka pod słońcem, ale to, że ma głębokie zrozumienie otaczającego świata i ludzi. Nikt nie lubi być powierzchownie lub przedmiotowo traktowany, a przy nim nikomu to nie grozi – przy Skorpionie każdy czuje się widziany i to ma magnetyzującą moc.

Strzelec: żądza przygód

Uwielbia odkrywać, podejmować ryzyko i próbować nowych rzeczy – to sposób Strzelca na życie, który czyni go niezwykle atrakcyjnym. Jego wieczne podekscytowanie oraz poczucie humoru udzielają się otoczeniu. Strzelec jest bardzo inspirujący, ponieważ pokazuje, że w niemal każdej chwili jest gotowy dołożyć wszelkich starań, aby doświadczyć czegoś nieznanego lub ekscytującego. Przy nim chce się więcej, bardziej się w siebie wierzy i zapomina o lęku i nudzie. Strzelec nie tylko wie, jak się dobrze bawić, ale też potrafi z łatwością zamienić każdą sytuację w przyjemną. I to jest sexy.

Koziorożec: ambicja

Seksapil Koziorożca wynika z jego ambicji i konsekwentnego dążenia do sukcesu. Okazuje się, że determinacja jest atrakcyjna, ponieważ każdy chce być sprawczy. Poczucie kontroli nad sobą daje poczucie bezpieczeństwa. Koziorożec jest człowiekiem opoką, przy którym można być spokojnym o byt, nie martwić się o przyszłość i odetchnąć, bo to on dźwiga świat na swoich barkach. Seksowne są jego powaga i odpowiedzialność. Koziorożec ponadto zaraża swoim wysokim poziomem motywacji i rozbudza ambicje – to też jest atrakcyjne.

Wodnik: wewnętrzny luz

Na seksowność Wodnika najbardziej wpływa to, że komfortowo czuje się, będąc sobą. Krytyk wewnętrzny u niego nie ma zbyt wiele do powiedzenia – i to czuć. Atrakcyjność Wodnika wynika z mieszanki ekscentryzmu, zdrowego dystansu wobec norm i zasad oraz braku przywiązań. On nie wywiera na nikim presji, nie zmusza, nie wymaga. Jeśli jego wolność nie zostanie zagrożona, jest przyjacielski i pełen uroku. Podoba się zwłaszcza jego wyluzowana postawa i to, że nie traktuje życia zbyt poważnie oraz nie przejmuje się opiniami innych. Jego pewność siebie też jest super.

Ryby: nadzieja

Wierzą głęboko, że świat jest cudownym miejscem, a ludzie mają w sobie mnóstwo dobra. Ryby dzięki temu są pełne wdzięczności, oczekują cudów i właśnie im one się przydarzają. Przy nich można zyskać spojrzenie, które wykracza poza realność, i skoncentrować się na swoich życzeniach. Najbardziej seksowne w Rybach jest to, że będąc blisko nich, zyskuje się przekonanie, że niemożliwe może stać się możliwe – bo czemu nie? Mają opinię słabych i bezwolnych, ale to one nie tracą nadziei nawet w najtrudniejszych czasach. Ich optymizm jest mocno ugruntowany wewnętrznie.

Zapisy na sesje astrologiczne: sesjeastrologia.com
Astrologiczne aktualności na IG: @sesjeastrologia

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze