fbpx

Byk – żywioł ziemi 21.04 – 20.05

BYK  Żywioł ZIEMI 21.04–20.05
Figury znaków zodiaku z kolekcji Tom’s Drag dostępne są w wybranych salonach Rosenthal i na www.rosenthal-gallery.com

Być może nie będzie to najlepszy rok ostatniej dekady, ale ma swoje zalety. Zeszłoroczne wydarzenia zapewne zniweczyły niektóre z twoich nadziei i planów, ale z Jowiszem wysoko nad głową doczekasz się okazji, by stanąć na nogi. Uran i Saturn to kolejni ważni gracze gotowi nagle zamknąć przed tobą pewne możliwości – dotyczy to i twojego życia miłosnego, i zawodowego. Jedna taka niespodzianka może się zdarzyć już w styczniu, co oznacza, że niektóre Byki zaczną szukać nowej drogi, jeszcze zanim rok rozpocznie się na dobre. Szczytowe okresy dla dalszych nieprzewidzianych wydarzeń to koniec kwietnia, połowa czerwca, początek sierpnia i listopada. Dowiesz się wtedy, kto jest twoim prawdziwym przyjacielem, a ludzie, których nigdy o to nie podejrzewałaś, okażą ci wsparcie. Niespodziewany charakter będą też miały sytuacje dotyczące domu – niektóre Byki powitają nowych członków rodziny. Czeka cię chaotyczny rok – przypadki tak absurdalne, że aż śmieszne, chwile czystej radości, a czasem też smutku po utracie tego, co już nie wróci.

Miłość i związki

Rok 2021 nie jest dla osób tchórzliwych. Będziesz potrzebować odwagi, by wejść w nowy związek pomimo dezaprobaty przyjaciół i rodziny albo dlatego, że obiekt twoich uczuć ma problemy. Ale tak właśnie działa Uran – przynosi to, co nowe, nietypowe i nieoczekiwane. Dla innych Byków „efekt Urana” oznacza krótkotrwałe romanse i budzące konsternację rozstania. Pełnia Księżyca 27 kwietnia będzie punktem przełomowym, a związek rozpoczęty na przełomie października i listopada zeszłego roku może znaleźć się na rozdrożu. Podobnie zaćmienie Księżyca w Byku (19 listopada) ma moc odmieniania życia (a właściwie miłości). Problemy z byłym partnerem muszą być rozwiązane odważnie – bez dawania drugiej szansy – a budowanie relacji z kimś, kogo nie widziałaś od czasów studenckich, wymaga mnóstwo czasu i przemyśleń. Tymczasem dzięki doskonałej koniunkcji Wenus i Jowisza w lutym będzie to miesiąc na oświadczyny lub ślub.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Podczas gdy Jowisz obiecuje powodzenie, postęp i wysoką pozycję, Saturn stawia ograniczenia, jednak współpracując ze sobą, mogą przynieść bogactwo i sławę. Zatem w 2021 roku niektóre Byki odniosą wielki sukces. W styczniu i lutym te dwie planety się zbliżą, więc jest to właściwy czas, aby zaprezentować swoje możliwości i rozejrzeć się za ludźmi władnymi pomóc ci w rozwoju. Na początku roku może niesamowicie wzrosnąć twoje ego oraz saldo na koncie w banku. Niezależnie od tego będziesz musiała dopasować się do nowego paradygmatu: może to oznaczać powrót do nauki albo dostosowanie umiejętności do innego zawodu, a ponieważ rok 2021 zachęca do przedsiębiorczości, doskonałą opcją jest założenie własnej firmy. Oczywiście podczas recesji trudno zarabiać pieniądze, jednak pewne branże będą się rozwijać i powinnaś przynajmniej rozważyć wykorzystanie swoich talentów w tych nowych obszarach – nawet jeśli ma to dla ciebie oznaczać całkowitą zmianę przebiegu kariery. Rynek nieruchomości i giełda nie są godnymi zaufania miejscami dla twoich inwestycji w 2021 roku. To rok korekt na bardzo wielu poziomach.

Wskazówki gwiazd

Wprowadź małe zmiany, a za nimi przyjdą duże. Byki rzadko podchodzą z entuzjazmem do zmian, ale są one łatwiejsze do przeprowadzenia, jeśli samemu się za nimi stoi. Dlatego mała zmiana tu i ówdzie stopniowo doprowadzi do wielkich, dzięki którym znajdziesz się tam, gdzie chcesz być.

Sprawdź horoskop dla innych znaków zodiaku:

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze