Mars w Baranie – bóg wojny

astrolog_aleksandra_nowakowska

Jest niczym pędzący wóz strażacki – nie sposób nie zwrócić na niego uwagi. Trudno go prześcignąć, pokonać, zniechęcić. Mistrz przekory, niecierpliwości, samowoli. A w łóżku? Bezpardonowy ognisty zdobywca.

Mars umiejscowiony w Baranie w horoskopie kobiety zdradza, że marzy ona o wojowniku. Mało! To musi być sam bóg wojny. Męski Mars i męski Baran współpracują znakomicie, więc masz silny męski pierwiastek. Twój Animus, czyli wewnętrzny mężczyzna, w sposób naturalny chce przyciągnąć do siebie kogoś, kto nie ma ograniczeń w ujawnianiu wybuchowej energii życiowej, fizycznej siły, seksualnego popędu.

Czego pragniesz? Zostać zdobytą szturmem, bezpardonowo porwaną, oszołomioną jego pewnością siebie. Nie zwróci twojej uwagi ani nie podnieci cię mężczyzna delikatny i wypłakujący ci się w rękaw. Sama masz ognisty temperament i subtelnego kolesia zmieciesz z powierzchni ziemi. Potrzebujesz odważnego konkurenta, kogoś, z kim możesz rywalizować i ćwiczyć się w spontaniczności. Przeżywać niebezpieczne przygody i siłować na rękę. Twój męski ideał kocha dreszczyk pościgu i zapach bitwy. Decyzje podejmuje impulsywnie, jest bowiem niezmiernie dynamiczny i samowolny. To charyzmatyczny lider, który doskonale potrafi pobudzać otoczenie do działania. Wystarczy, że spojrzy wzrokiem pełnym ognia i już zaraża inicjatywą. To urodzony przywódca. Im trudniejsze zadanie, tym on jest szczęśliwszy, im bardziej nieosiągalny cel, tym bardziej on jest zmotywowany. Chcesz podziwiać go za odwagę i skłonność do podejmowania ryzyka. Nie będzie przeszkadzał ci jego upór ani kierowanie się w życiu instynktem myśliwego. Chcesz mieć faceta z sukcesem na koncie. Takiego, który świetnie radzi sobie w biznesie oraz na boisku piłkarskim. Aktywnego i nieco popędliwego. Znajdziesz w sobie wiele uwielbienia dla jego potrzeby zwyciężania. Jesteś skłonna polubić jego bezpośredniość i maksymalną koncentrację na zadaniu. Bo kiedy on czegoś chce, jest to jedyna rzecz, która się liczy. Jeżeli będzie chciał ciebie, zrobi wszystko, żeby jak najszybciej cię podbić. A ty będziesz zachwycona tym barbarzyńcą.