Mars w Pannie – materiał na męża

astrolog_aleksandra_nowakowska
123rf

Pracowity, praktyczny, troskliwy, uważny na szczegóły codziennego życia. Do tego schludny i rzetelny. Zdrowo się odżywia i ma w sobie pewną delikatność. Poza tym jest wierny i godny zaufania.
Skoro Marsa masz w Pannie, energię poświęcasz na analizowanie wszystkiego – mężczyzn i seksu również. Najchętniej byś delikwenta wypunktowała. Jeśli jest w stanie nie pognieść lnianych spodni, domywa sanitariaty i używa dentystycznych nici, zbierze twoje oklaski. Szacunek do procedur jest mile widziany. Twój ideał powinien być uważny na detale i dość przewidywalny.

Czego pragniesz? Żeby mężczyzna dzielił z tobą troski każdego dnia, wspierał cię w pracowitym procesie, jakim jest dla ciebie życie. Dobrze, żeby miał uzdolnienia praktyczne i praktyczne podejście do życia. Leniem i lekkoduchem być nie może. Opanowanie, ostrożność, dokładność – te cechy zdobędą twoje uznanie. Wybierzesz kogoś, kto będzie wyglądał na wiernego. I przede wszystkim będzie troszczył cię o ciebie – poda gorącą herbatę, posprząta łazienkę, żeby cię odciążyć, wysłucha twojego narzekania na to, że znowu jesteś zmęczona. Poza tym będzie poważnie i odpowiedzialnie podchodził do finansów. Świetnie dogadasz się z kimś, kto patrzy na świat i ludzi dość krytycznym okiem i jest wobec siebie wymagający, zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy pracy i utrzymanie porządku w domu.

Jesteś mistrzynią w zarządzaniu energią, jesteś wydajna i precyzyjna. Dlatego trudno będzie ci wytrzymać z kimś, kto jest zbyt wyluzowany bądź chaotyczny i rozproszony. Nie zdobędzie też twojego serca ryzykant i pędziwiatr. Marzyciel, który nie trzyma się ziemi, będzie cię straszyć swoimi odlotami. Sympatię twoją zyska natomiast mężczyzna, który będzie interesował się na przykład zdrowym odżywianiem. Nie będzie to jednak typ szalonego ekologa, tylko raczej ktoś nieco staroświecki i porządny, mający na uwadze bardziej dobro swojej wątroby niż ginącej przyrody. Będzie po prostu dbał o siebie i przy okazji o ciebie. Idealny w twoich oczach mężczyzna żyje blisko ziemi, ma w sobie taką fajną dla ciebie normalność. Nie musi być emocjonalny, ciebie nie przeraża pewien dystans i chłód. Przy tym jest dość pewny siebie, woli jednak pozostać za kulisami. Nie kręcą go światła reflektorów i bycie w centrum. Chętnie oddasz swoje serce komuś pracowitemu, ale nie uczestnikowi wyścigu szczurów. Spostrzegawczemu, inteligentnemu, analitycznemu, uprzejmemu, odpowiedzialnemu. Ty szukasz po prostu dobrego materiału na męża.