JadeZabiore.pl: sposób na ekonomiczne dostarczenie przesyłki

JadeZabiore.pl to działająca w modelu sharing economy platforma społecznościowa łącząca kierowców z osobami wysyłającymi paczki. Za jej pośrednictwem osoby nadające przesyłki mogą znaleźć kierowców, którzy planują podróż do miejsca, do którego ma zostać dostarczona paczka, dzięki czemu jej doręczenie możliwe jest tego samego dnia.
Jeżeli znacie i korzystacie z „BlaBlaCar” to JadeZabiore.pl powinno sprostać waszym oczekiwaniom, szczególnie jeśli potrzebujecie pilnie przekazać przesyłkę do innego miasta w sposób ekonomiczny i bezpieczny.

Dla kierowców zabranie paczki do miejsca, do którego i tak jadą, to szansa na obniżenie kosztów przejazdu w domowym budżecie. JadeZabiore.pl z powodzeniem rozwiązuje także problem z przesyłkami niestandardowymi, wymagającymi szczególnej uwagi, czy ponadnormatywnymi, których wysłanie za pośrednictwem tradycyjnej poczty lub firm kurierskich jest niemożliwe bądź nieopłacalne.

Zobaczcie jak to działa:


JadeZabiore.pl to serwis dzięki któremu można znaleźć osobę, która może przewieźć naszą przesyłkę, ponieważ i tak jedzie w interesującym nas kierunku. Wynagrodzenie jakie płacimy to partycypacja w kosztach przejazdu.

System gwarantuje, że każdy użytkownik będzie zweryfikowany na kilka sposobów. Dzięki czterem niezależnym sposobom weryfikacji, mamy niemal 100% pewność, że dane użytkowników są prawdziwe, dzięki czemu możemy czuć się pewni, że nasza przesyłka dojedzie na czas do osoby, która powinna ją otrzymać.jadezabiore.pl_inv-7.12_2
Polski start-up JadeZabiore.pl ma duże szanse na podbicie rynku globalnego. Jako zwycięzca konkursu Silesian Start-up Ready, reprezentacja marki przez ponad 20 dni będzie uczestniczyła w licznych warsztatach, spotkaniach, prezentacjach oraz sesjach mentoringowych i networkingowych prowadzonych przez mentorów amerykańskiego biznesu.

Cieszymy się, że konkursowe jury w JadeZabiore.pl dostrzegło globalny potencjał. Wygrana, czyli pobyt w Dolinie Krzemowej, gdzie pod okiem gigantów amerykańskiego biznesu będziemy mogli się uczyć i rozwijać, na pewno bardzo nam pomoże w dostosowaniu naszej usługi do wymogów i realiów zarówno amerykańskiego, jak i globalnego biznesu – mówi Wojciech Szulc, CEO JadeZabiore.pl.jadezabiore_color

JadeZabiore.pl został także nagrodzony na konkursie ScaleMeGlobale, gdzie uzyskał nagrodę w kategorii Continuum oraz nagroda publiczności. Jednym z glównych partnerów konkursu jest marka Microsoft, tworca innowacyjnego smartfonu Lumia 950XL.