fbpx

Metoda Dwupunktowa

rozwoj osobisty
123rf.com

Ta metoda to magia, do której wszyscy możemy mieć dostęp. I która może dotyczyć każdego aspektu życia: zmiany negatywnych przekonań, poprawy relacji czy finansów. O Metodzie Dwupunktowej rozmawiamy z jej prekursorką, Katarzyną Świstelnicką

Katarzyna Świstelnicka

Katarzyna Świstelnicka – pierwsza w Polsce trenerka Metody Dwupunktowej, więcej informacji na dwupunkt.com
Od kilku lat Metoda Dwupunktowa cieszy się rosnącym powodzeniem w Europie Zachodniej, znajdując zastosowanie nie tylko w zaciszu domowym, ale i w wielu gabinetach terapeutycznych, a nawet w klinikach. A teraz dowiaduję się, że możemy uczyć się jej także w Polsce. Można będzie „czarować” prawami fizyki kwantowej, a tym samym zmieniać swój świat?

Tak, o ile najpierw oduczymy się postrzegania rzeczywistości jako trwałej i z góry zdeterminowanej. Jest przeciwnie: rzeczywistość daje się dowolnie kształtować. Praca metodą to praca z polem kwantowym (matrycą), w którym zawarte są już wszelkie informacje w postaci wzorów wibracyjnych, dotyczących teraźniejszości, przeszłości i przyszłości, wszystkiego we wszechświecie. Ingerujemy w rzeczywistość i operując świadomością, możemy ją zmieniać. To pole kwantowe przenika również osobistą matrycę każdego człowieka, a przepływ informacji następuje dzięki rezonansowi morficznemu. Rezonans morficzny odkrył i opisał wybitny biolog Rupert Sheldrake. W każdej chwili możemy czerpać z pola korzystne dla nas informacje, zmieniające błyskawicznie naszą rzeczywistość. Możemy wpływać na jakość swojego życia, ponieważ według fizyków kwantowych wszystko, myśli, materia, łącznie z nami, jest energią i informacją. To my sami – naszymi myślami, uczuciami i nastawieniem – kreujemy swoją rzeczywistość.

Duże wrażenie zrobiła na mnie książka Bruce’a Liptona „Biologia przekonań”, w której pisze, że kiedy zmienimy przekonania, zmieni się energia naszych ciał, biologia, geny.

Tak, ale Lipton dowodzi, że nie chodzi tylko o znane wszystkim pozytywne myślenie, gdyż opiera się ono na pracy umysłu świadomego. A to podświadomość generuje większość ludzkich przekonań, także negatywnych. Dlatego potrzebujemy czegoś więcej – kwantowego uzdrawiania. Metodę Dwupunktową można określić jako współczesne narzędzie, pozwalające szybko zmienić wzorce wibracyjne naszych myśli, warunkowanych poglądami i przyzwyczajeniami. Kiedy cofniemy swoje problemy do poziomu kwantowego, stworzymy przestrzeń na to, aby w naszej osobistej matrycy zainstalowały się pozytywne informacje, które już istnieją, są zawarte w polu informacyjnym. Niezwykle ważne jest, że, stosując tę metodę, pozostajemy wolnymi ludźmi. Nikt i nic nas nie determinuje, sami podejmujemy decyzje o zmianie: w każdej chwili możemy, jak w piaskownicy, zbudować nowe zamki. Decydujemy, jak chcielibyśmy żyć, i to się dzieje. W matrycy zawarte są wszelkie informacje, my tylko otwieramy się na nie. To wzruszające wiedzieć, że od momentu podłączenia się do matrycy wszechświat będzie nas wspierał zawsze, kiedy tego zapragniemy.

Magia?

Do której wszyscy możemy mieć dostęp. I która może dotyczyć każdego aspektu życia: zmiany negatywnych przekonań, aktywizowania sił samouzdrawiających, poprawy relacji, finansów, usuwania skutków traumatycznych przeżyć. Warto podkreślić, że przy tej metodzie „terapeuta” nie musi znać tematu, z którym przychodzi dana osoba. Blokady energetyczne, zakłócające jej szczęśliwe funkcjonowanie, i tak znikną. To jest niesamowite, możliwe do zrozumienia tylko w oparciu o fizykę kwantową.

Więcej o Metodzie Dwupunktowej przeczytasz w listopadowym numerze SENSu.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze