fbpx

Wyczyść zęby sonicznie

Wyczyść zęby sonicznie

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare DiamondClean Amethyst pozwala znacząco poprawić zdrowie jamy ustnej w zaledwie dwa tygodnie.
Zainspirowana fioletem – jednym z najgorętszych trendów w modzie–szczoteczka soniczna Philips Sonicare DiamondClean Amethyst została opracowana przez analityków trendów, projektantów i specjalistów marki Philips, aby użytkownik mógł w stylowy sposób dbać o zdrowie jamy ustnej.

Szczoteczka soniczna to elegancki produkt najwyższej jakości, o potwierdzonej klinicznie skuteczności w usuwaniu do 7 razy więcej płytki nazębnej z trudno dostępnych miejsc w porównaniu ze szczoteczką manualną. Ponadto badania wykazały, że szczoteczka nie tylko poprawia zdrowie dziąseł w zaledwie dwa tygodnie, ale pozwala również uzyskać efekt wybielenia zębów już po pierwszym tygodniu stosowania. A przecież bielsze zęby to coraz ważniejszy elementem w pielęgnacji jamy ustnej.

„Zdajemy sobie sprawę z tego, że użytkownicy produktów marki Philips często sięgają po nowe technologie w życiu codziennym, zwłaszcza, jeśli można je spersonalizować i dostosować do indywidualnych upodobań. Nowa szczoteczka soniczna Philips Sonicare to atrakcyjna propozycja dla osób, które podążają za najnowszymi trendami i chętnie korzystają z dobrodziejstw nowych technologii, które pozwalają na łatwą i skuteczną pielęgnacje jamy ustnej”- mówi Iza Rogulska Communication Manager Philips Personal Health.

Dzięki zastosowaniu unikalnej technologii sonicznej szczoteczka Philips zapewnia dynamiczny sposób czyszczenia zębów, który dokładnie rozprowadza płyn między zębami i wzdłuż linii dziąseł, dbając o promienny uśmiech użytkowników. Główka szczoteczki s z włosiem w kształcie rombu umożliwia wyjątkowo skuteczne czyszczenie. Unikalnie zaprojektowana główka nowej szczoteczki zapewnia większą skuteczność w usuwaniu płytki nazębnej i wybielaniu zębów niż zwykła szczoteczka. Philips Sonicare DiamondClean Amethyst oferuje pięć zindywidualizowanych programów czyszczenia, które pozwalają dostosować mycie zębów do własnych upodobań:

  • Clean – program standardowy zapewniający czystość całej jamy ustnej
  • White – program wybielania, usuwa plamy z powierzchni zębów, aby je wybielić
  • Polish – program wygładzenia, rozjaśnia i poleruje zęby, aby wydobyć ich naturalny blask
  • Gum Care – program, który delikatnie stymuluje i masuje dziąsła
  • Sensitive – program, który zapewnia bardzo delikatne mycie dla wrażliwych zębów

Szczoteczka est wyposażona w dwuminutowy sygnalizator czasu mycia, który ułatwia przestrzeganie zalecanego przez lekarzy czasu szczotkowania zębów (dwie minuty dwa razy dziennie). HX9372 (8)

Dzięki innowacyjnej formie ładowania – szklance indukcyjnej do użytku domowego szczoteczka soniczna Philips Sonicare DiamondClean Amethyst może stanowić gustowną ozdobę każdej łazienki. Imponująca, trzytygodniowa żywotność baterii, etui z wbudowaną ładowarką podróżną USB kompatybilną z laptopem oraz kabel sieciowy do ładowarki sprawiają, że Philips Sonicare DiamondClean Amethyst to doskonały wybór dla osób, które często podróżują