1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Materiał partnera

Praktyczny i na długie lata – prezent, który doceni niemal każda kobieta

Depilator ES-EL8C marki Panasonic to gwarancja najnowocześniejszych funkcji i wyjątkowej skuteczności działania. (Fot. materiały partnera)
To urządzenie z serii tych, które przydadzą się niemal każdej kobiecie. Pozwala oszczędzić czas, pieniądze i pomaga ograniczać zużycie plastiku. Najwyższy czas rozwiać wszelkie wątpliwości – depilator to świetny pomysł na prezent. Warto jednak wybrać taki, który będzie możliwie najbardziej uniwersalny i wyposażony w najnowocześniejsze funkcje.

Idealny prezent? Przede wszystkim taki, który na kilka dni po świętach nie zostanie rzucony w kąt, a faktycznie przyda się na co dzień i posłuży przez długie lata. Depilator idealnie wpasowuje się w te kryteria, chociaż pozornie wydaje się, że może być prezentem zbyt intymnym. Nic bardziej mylnego! Choć współcześnie wiele mówi się o tym, że owłosienie u kobiet jest czymś zupełnie naturalnym (i słusznie!), wiele z nas nie czuje się komfortowo z widocznymi włoskami i pragnie idealnie gładkiej skóry. Wydajemy więc krocie na wizyty u kosmetyczki, jednorazowe maszynki, pianki, golarki i kremy do depilacji, których działanie jest skuteczne, ale przez krótki czas.

Działanie depilatora opiera się na usuwaniu włosków razem z cebulkami, co pozwala cieszyć się gładką skórą nawet przez kilka tygodni. Co więcej, odpowiednio dobrane urządzenie posłuży nam na bardzo długo, co wiąże się ze sporymi oszczędnościami. Dzięki niemu możemy też zapomnieć o wszelkich jednorazowych produktach do golenia – sprawdzi się więc dla osób, które w swojej codziennej pielęgnacji szukają ekologicznych rozwiązań. To urządzenie, które większości kobiet po prostu ułatwi codzienność, a przecież o tym skrycie marzy każda z nas. Jaki więc depilator na prezent wybrać?

Depilator Panasonic ES-EL8C

(Fot. materiały partnera)

Najważniejsza jest jakość urządzenia oraz jego funkcjonalność, która pozwoli zaspokoić nawet najbardziej wymagające potrzeby. Depilator ES-EL8C marki Panasonic to gwarancja najnowocześniejszych funkcji i wyjątkowej skuteczności działania. A wszystko za sprawą podwójnych dysków z aż 60 pęsetami oraz głowicy szerszej o 30 proc. w porównaniu do zwykłych modeli z serii ED, co umożliwia dokładniejsze usunięcie większej ilości włosów za jednym pociągnięciem, przyspieszając depilację. Podwójne dyski chwytają absolutnie wszystkie włosy, ponieważ drugi dysk wychwytuje te, które pominął pierwszy. Warto też podkreślić, że depilator ES-EL8C ma o wiele większą skuteczność niż zabieg usuwania włosów za pomocą wosku, ponieważ wychwytuje włosy nawet o długości 0,5 mm. Jakie jeszcze funkcje w sobie kryje?

7 w 1

Po pierwsze, jest wyjątkowo wielofunkcyjny. W jego skład wchodzi aż 7 nasadek: głowica depilująca, grzebień do linii bikini, delikatna nakładka, nakładka do obszarów wrażliwych, soniczna szczoteczka peelingująca, głowica goląca i wysuwany trymer. Nadaje się więc do niemal wszystkich obszarów ciała, a możliwość ruchu głowicy o 90 stopni sprawia, że idealnie dostosowuje się do konturów ciała, czym pomaga usunąć włosy nawet z miejsc trudniej dostępnych.

Świetnym dodatkiem jest też soniczna szczoteczka peelingująca, która służy do pielęgnowania wydepilowanej już skóry, a jednocześnie zapobiega wrastaniu włosków. Jej działanie opiera się na wibracjach o dużej częstotliwości (ok. 3100 razy na minutę), co skutecznie złuszcza skórę, pozostawiając ją gładką i miękką. Depilator ES-EL8C jest też wodoszczelny, umożliwia więc depilację na sucho lub mokro, w zależności od indywidualnych preferencji.

Trzy tryby i oświetlenie LED

Ważną i niesamowicie przydatną funkcją jest regulacja prędkości. Depilator ES-EL8C ma aż trzy ustawienia szybkości – tryb delikatny, normalny i intensywny, które możemy dowolnie przełączać i dostosowywać do części ciała i gęstości włosów.

Z kolei lampka LED podświetla depilowany obszar ciała. Ułatwia to dostrzec nawet najmniejsze włoski i doświetlić trudno dostępne rejony skóry, np. pod pachami.

Wygoda i wydajność

Depilator ES-EL8C jest urządzeniem bezprzewodowym, co jest dużym atutem, bo można używać go wszędzie. A dzięki małemu rozmiarowi i ergonomicznemu kształtowi bez problemu mieści się do kosmetyczki, możemy więc zabierać go ze sobą w podróż.

Spośród wielu urządzeń dostępnych na rynku, trudno zdecydować się na model, który spełni jak najwięcej wymagań. Depilator ES-EL8C marki Panasonic to gwarancja najwyższej jakości i wyjątkowa wielofunkcyjność, w której każda kobieta odnajdzie coś dla siebie.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze