1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Materiał partnera

Gotowanie przyszłości – proste i zdumiewające

Piekarnik Haier I-Message 2 HWO60SM2B9XH, dzięki sztucznej inteligencji i wirtualnemu asystentowi, będzie nieocenioną pomocą w każdej kuchni. (Fot. materiały partnera)
Pragniesz poczuć się jak szef kuchni najlepszej restauracji? Przygotowywać dania, które wyglądają jak małe dzieła sztuki i obłędnie smakują? Pomoże ci w tym innowacyjne urządzenie marki Haier, które nie tylko sprawi, że oszczędzisz czas, ale też krok po kroku wprowadzi cię w tajniki przyrządzania dań jak z 5-gwiazdkowej restauracji.

Gotowanie albo się kocha, albo się nienawidzi. Jedni twierdzą, że szkoda im czasu na obmyślanie potraw, kupowanie potrzebnych do nich składników, a później długie godziny spędzone w kuchni. Inni z kolei każdy z tych etapów uwielbiają. Twierdzą, że podczas gotowania mogą popisywać się kreatywnością, przyrządzać dokładnie to, co lubią, przy użyciu najzdrowszych składników. I choć owe podejścia są diametralnie różne łączy je jedno – każdy z nas ma czasem ochotę na przyrządzenie samodzielnie dania jak z najlepszej restauracji, nie spędzając podczas tego zbyt dużo czasu.

Właśnie z tego powodu marka Haier stworzyła urządzenie, które wprost przenosi nas do kuchni przyszłości. Co to właściwie znaczy? Otóż Piekarnik Haier I-Message 2 HWO60SM2B9XH, dzięki sztucznej inteligencji i wirtualnemu asystentowi, poprowadzi nas krok po kroku poprzez skomplikowane zasady receptur, proporcji i metod gotowania. W ten sposób, nawet ci, którzy nie mają żyłki do gotowania, będą potrafili banalnie łatwo przygotować dania godne najlepszego szefa we własnej kuchni.

Pomoże w tym funkcja Cook With Me, która jest osobistym asystentem. Zawiera bowiem aktualny katalog 350 przepisów, w tym pięćdziesięciu w formie wideo. Są one dostępne w różnych stopniach zaawansowania, zawierają zarówno mięsne, jak i wegetariańskie opcje, dzięki czemu wszyscy znajdą wśród nich coś dla siebie. Przepisy można wybrać za pomocą aplikacji hOn w swoim smartfonie i dzięki połączeniu wi-fi aktywować w piekarniku.

(Fot. materiały partnera)

W ich przyrządzeniu pomogą kolejne funkcje, które wnoszą gotowanie na nowy, najwyższy poziom. Climatech odpowiada za idealną dystrybucję ciepła i wilgotności oraz optymalną cyrkulację powietrza w piekarniku. Tym samym gwarantuje idealnie równomierne pieczenie. W połączeniu z SOFT+, który dba o to, by przyrządzanie potrawy były idealnie chrupkie z wierzchu, a jednocześnie miękkie w środku, każdy twój wypiek będzie idealny. Sprawdzi się to świetnie szczególnie w przypadku wypieków drożdżowych, chleba na zakwasie, wszelkiego rodzaju ciast, bajgli i rogalików. Funkcja Tailor bake genialnie sprawdza się z kolei w przypadku dań mięsnych. Grzałki o pulsacyjnym działaniu sprawiają, że mięso staje się w idealnie miękkie, z chrupką skórką na zewnątrz. Dzięki tej funkcji posiłki są smaczniejsze i zdrowsze, a przy tym zachowują wszystkie właściwości odżywcze. Piekarnik umożliwia też kontrolowanie całego przebiegu pieczenia za sprawą termosondy. Wskazuje ona poziom temperatury wewnątrz przygotowywanej potrawy. Można więc określić, kiedy danie osiągnie temperaturę, w której smakowało będzie najlepiej. Informacja o jej poziomie pojawi się na wyświetlaczu piekarnika, a jeśli korzystasz z aplikacji hOn, również na ekranie twojego smartfona.

grafika

Piekarnik Haier I-Message 2 jest też niezwykle pomocny, gdy chcesz przygotować jednocześnie dwie zupełnie różne potrawy. Wszystko za sprawą funkcji Multi-level, która równomiernie rozprowadza powietrze, dzięki czemu zapachy nie mieszają się. Wystarczy tylko ustawić dania na różnych poziomach piekarnika. Co więcej, dzięki tej funkcji ciepło lepiej wnika w żywność i skraca się zarówno czas pieczenia, jak i podgrzewania.

Urządzenie posiada też intuicyjny wyświetlacz, co umożliwia wygodną nawigację oraz łatwe zarządzanie wszystkimi trybami pracy. Za bezpieczeństwo i praktyczność odpowiadają natomiast specjalnie zaprojektowane boczne półki i prowadnice teleskopowe. Co więcej, system czyszczenia pyrolitycznego automatycznie wyczyści mocno zabrudzony piekarnik, dokładnie usuwając duże ilości zanieczyszczeń z komory piekarnika. Wybierz odpowiednią funkcję, a system aktywuje eliminację wszelkich osadów tłuszczu i pozostałości po pieczeniu, spalając je w temperaturze 430°C. Na koniec pozostaje wyczyścić popiół miękką ściereczką.

(Fot. materiały partnera)

Piekarnik Haier I-Message 2, dzięki nowoczesnym technologiom i najwyższej jakości, pomaga wnieść nasze gotowanie na zupełnie inny poziom. Niezależnie od tego, czy przyrządzanie potraw jest twoją codziennością, czy raczej robisz to okazjonalnie, będzie niezastąpioną pomocą twojej kuchni.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze