1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Stylizacja brwi- jak zrobić to dobrze?

Stylizacja brwi- jak zrobić to dobrze?

Podkreślone brwi są cały czas na topie. W zależności od intensywności stylizacji, stanowią idealne dopełnienie zarówno delikatnego looku jak i mocniejszego makijażu. Czy wiedziałaś, że istnieją dwa sposoby na proste i efektowne wystylizowanie brwi? Zaprezentuje je Adrian Świderski – NEO Make Up Artist.

 

Sposób 1: Kredka do brwi

Przygotowujemy brwi, bardzo dokładnie wyczesując włoski w kierunku ich naturalnego wzrostu przy użyciu . Używając  rozpoczynamy rysowanie kreski od wewnętrznego kącika, następnie przystępujemy do wypełnienia pomadą brakujących włosków, obszarów, nie zapominając o energicznych ruchach pędzelka. Na zakończenie wyczesujemy włoski.  Jako dopełnienie stylizacji używamy , malujemy nim cienką kreskę, tuż pod linią brwi. W ten sposób osiągamy kontrast, dzięki któremu brwi stają się niezwykle wyraźne i nabierają bardzo precyzyjnego kształtu.

Sposób 2: Pomada do brwi

Przygotowujemy brwi, bardzo dokładnie wyczesując włoski w kierunku ich naturalnego wzrostu. nakładamy cienkim pędzelkiem . Zwróćmy uwagę na to, aby nie nakładać zbyt dużej ilości produktu. Tak jak w przypadku makijażu kredką, malowanie rozpoczynamy od wewnętrznego kącika, następnie przystępujemy do wypełnienia pomadą całego ich obszaru, nie zapominając o energicznych ruchach pędzelka. Dokładnie wyczesujemy brwi, by nadać im ostateczny kształt, a także usunąć nadmiar produktu. Na koniec za pomocą korektora rozświetlamy łuk brwiowy, nadając brwiom dodatkowej wyrazistości.

Który sposób Ty wybierasz?

Wszystkie produkty dostępne na:

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze