1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Załóż sukienkę!

Załóż sukienkę!

</a> Bizuu.pl.pl, ale ja polecam też wizytę w butiku (w Warszawie lub Poznaniu), który jest przepięknie urządzony i naprawdę miło w nim przebywać i przymierzać, przymierzać, przymierzać. Mnie zachwycił model Bergamo i Rennes (pasują na każdą okazję) . Warto zaznaczyć, że znajdziemy tu wiele wersji klasycznej „małej czarnej”.  Markę założyły dwie siostry z Poznania i ja im gorąco kibicuję!
Bizuu.pl.pl, ale ja polecam też wizytę w butiku (w Warszawie lub Poznaniu), który jest przepięknie urządzony i naprawdę miło w nim przebywać i przymierzać, przymierzać, przymierzać. Mnie zachwycił model Bergamo i Rennes (pasują na każdą okazję) . Warto zaznaczyć, że znajdziemy tu wiele wersji klasycznej „małej czarnej”.  Markę założyły dwie siostry z Poznania i ja im gorąco kibicuję!
Zawsze uważałam, że sukienka jest najlepszym kobiecym ubiorem, szczególnie kiedy nie wiesz co na siebie włożyć. Zakładasz sukienkę i właściwie jesteś już idealnie ubrana. Gdzie szukać oryginalnych, kobiecych sukienek na każdą okazję?

Moim ostatnim odkryciem jest marka Bizuu. Znajdziemy tu słodkie, ale nie infantylne sukienki, kobiece fasony, trochę falbanek (ale bez przesady), trochę prostoty, świetne materiały. Wszystkie sukienki są tworzone w limitowanych edycjach lub na indywidualne zamówienie. Są dostępne w sieci na w

Bizuu.pl.pl, ale ja polecam też wizytę w butiku (w Warszawie lub Poznaniu), który jest przepięknie urządzony i naprawdę miło w nim przebywać i przymierzać, przymierzać, przymierzać. Mnie zachwycił model Bergamo i Rennes (pasują na każdą okazję) . Warto zaznaczyć, że znajdziemy tu wiele wersji klasycznej „małej czarnej”.  Markę założyły dwie siostry z Poznania i ja im gorąco kibicuję! Bizuu.pl.pl, ale ja polecam też wizytę w butiku (w Warszawie lub Poznaniu), który jest przepięknie urządzony i naprawdę miło w nim przebywać i przymierzać, przymierzać, przymierzać. Mnie zachwycił model Bergamo i Rennes (pasują na każdą okazję) . Warto zaznaczyć, że znajdziemy tu wiele wersji klasycznej „małej czarnej”.  Markę założyły dwie siostry z Poznania i ja im gorąco kibicuję!

Drugie, już bardziej znane miejsce to La Mania. Marka, która zasłynęła z sukienek noszonych przez większość celebrytek i z osoby założycielki - Joanny Przetakiewicz.  Te projekty są naprawdę piękne i świetnie wykonane. Warto zostawić tu większą kwotę i rozkoszować się np.  swoją „małą białą” (model Amber). Do kupienia w butiku stacjonarnym lub na .

Jest jeszcze wirtualny butik , gdzie jest ogromny wybór sukienek (ponad 1000 modeli) w bardzo różnych stylach i w szerokich przedziałach cenowych.

Bizuu Boutique Poznań Stary Browar, ul. Półwiejska 42 Bizuu Boutique Warszawa Ul. Koszykowa 1

La Mania Warszawa Galeria Mokotów ul. Wołoska 12

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze