1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. „Powiedz „Si” swojej kobiecości”

„Powiedz „Si” swojej kobiecości”

Cate Blanchett, muza, wieloletnia przyjaciółka Armaniego, ambasadorka zapachu Si. (Fot. materiały prasowe)
Cate Blanchett, muza, wieloletnia przyjaciółka Armaniego, ambasadorka zapachu Si. (Fot. materiały prasowe)
Zobacz galerię 4 Zdjęcia
Zapach Sì to hołd złożony współczesnej kobiecie, która nie boi się mówić życiu „TAK”, jest odważna, silna i podąża za swoimi pasjami. W Dniu Matki wartości, które uosabia zapach, zasługują na szczególne uznanie, bo każda mama to przede wszystkim kobieta. Si to zapach, który pozwoli jej poczuć się wyjątkowo.

Miłośniczki zapachu Sì łączy siła i pewność siebie. Kobieta Sì kieruje się umiłowaniem wolności, odwagi i życia. Każda kolejna interpretacja zapachu Si jest inspirowana portretem współczesnej kobiety,  która stawia czoła nieznanemu i nie boi się podążać za swoją pasją i rzucać jej wyzwania.

Wybierz swój ulubiony zapach Sì, który będzie towarzyszyć ci, gdy podążając za głosem serca, mówisz swojemu życiu „TAK”. 

Sì, to kompozycja, w której szypr wzbogacono o nuty świeżej frezji. Subtelną wizje kobiecości uosabia natomiast Sì Fiori, stworzone dzięki dodaniu białych kwiatów neroli. Natomiast w czerwonej odsłonie Sì – Sì Passione znajdziesz kwiatowo-owocową mieszkankę, która najlepiej opisuje odważną wizje życia z pasją.

Charakterystyczny, niezwykle elegancki flakon Sì łączy transparentność szkła oraz intensywność czerni, a złoty pierścień zdobiący szyjkę flakonu  symbolizuje wieczność i ponadczasowość. Kwintesencja elegancji we włoskim stylu.

Odwaga, naturalna elegancja, pewność siebie, podążanie za pasją. Giorgio Armani na nowo definiuje współczesną kobiecość wyrażoną przez zmysłowy zapach Sì. Ucieleśnieniem takiej wizji jest Cate Blanchett. 

Nowość - Si Passione Intense

W tym roku Giorgio Armani powraca z nową, jeszcze bardziej dynamiczną oraz intensywną interpretacją legendarnego zapachu dla kobiet - Si Passione Intense. To bogata ponadczasowa i elegancka kompozycja afirmująca kontrast między delikatnością kwiatów a intensywnością pasji. To pean na cześć współczesnej kobiecości, siły i odwagi. Nowa interpretacja Si Passione Intense otwiera się na fascynujących aspiracjach dzisiejszych kobiet, którym pasja nadaje rytm życia. Ikoniczny flakon tym razem zachwyca intensywnością czerwonego lakierowanego szkła. 

 

Nowy zapach Si Passione Intense to kompozycja intensywnie kwiatowa z dodatkiem nektaru z czarnej porzeczki oraz jaśminu, w nowej odsłonie spotęgowana dynamicznymi nutami drzewnymi oraz piżmowymi. Nowy zapach Si Passione Intense to kompozycja intensywnie kwiatowa z dodatkiem nektaru z czarnej porzeczki oraz jaśminu, w nowej odsłonie spotęgowana dynamicznymi nutami drzewnymi oraz piżmowymi.

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze