1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Lekcja geometrii od Kubatek

Monika Kubatek, foto: Jacquelin Sobiszewski
Monika Kubatek, foto: Jacquelin Sobiszewski
Zobacz galerię 5 Zdjęć
Monika Kubatek to młoda zdolna polska projektantka

Studiuje projektowanie na warszawskiej MSKPU. Kocha modę (jak pewnie każdy projektant). Fascynuje ją twórczość Alexandra McQueena, projekty Prady, Marni, ale też projekty Balneciaga,  Givenchy haute couture i Iris Van Herpen.

W jej propozycjach najważniejsza jest konstrukcja i podkreślenie atutów kobiecego ciała. Monika poszukuje różnych rozwiązań. Jej celem jest oryginalność. Projekty cechują materiały dobrej jakości  ( w zimę były to wełny i kaszmiry) oraz perfekcyjne wykończenie.

Najnowsza kolekcja wiosna/lato 2012 wychodzi na przeciw innym oczekiwaniom - jest adresowana do młodszego i odważniejszego odbiorcy, jest bardzo graficzna i wyrazista. Oparta na kontrastowych kolorach i motywie pasków różnej szerokości, i ułożeniu. Inspirowana pop-artem.

Gotowe projekty można nabyć bezpośrednio u projektantki.  Monika szyje także ubrania zaprojektowane dla konkretnej osoby. Mnie też się podoba taka idea spersonalizowania. Modele, które podkreślą atuty sylwetki konkretnej osoby, a ukryją ewentualne niedoskonałości. Każdy powinien mieć w szafie jeden taki projekt na miarę. Będzie długo służył, no i będzie niepowtarzalny.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze