1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Rób zakupy z Klubem CCC

(Fot. materiały prasowe CCC)
Jeśli jesteś miłośnikiem trendów i wyjątkowych okazji – to Klub CCC jest dla ciebie. Kupuj i zbieraj atrakcyjne rabaty.

Klub CCC to modowa społeczność pełna inspiracji, trendów i wyjątkowych okazji – każdy odnajdzie tu treści dopasowane do indywidualnych wymagań. A co najlepsze, na najbardziej lojalnych klubowiczów czekają wyjątkowe korzyści – dodatkowe serwisy, specjalne akcje rabatowe i zaproszenia na inspirujące modowe spotkania.

By dołączyć do Klubu CCC wystarczy aplikacja mobilna, która dostępna jest na systemy: Android (Google Play), iOS (AppStore) oraz Huawei (AppGalery). Dostęp można uzyskać również za pośrednictwem strony internetowej ccc.eu. Wszystkie informacje i punkty gromadzone są w wirtualnej przestrzeni. I najważniejsze – uczestnictwo w klubie jest całkowicie bezpłatne.

Wejście na kolejny status w Klubie CCC to gwarancja dodatkowych korzyści – w tym specjalne oferty od partnerów czy inspirujące modowe spotkania zarezerwowane tylko dla klubowiczów, np. zakupy w towarzystwie stylistów.

Klubowicze CCC mogą osiągnąć trzy statusy w zależności od poziomu zakupów: Standard, Silver i Gold. Każdy z klubowiczów rozpoczyna swoją przygodę ze statusem Standard, a każde zakupy przybliżają do osiągnięcia kolejnego poziomu.

Status Standard to gwarancja 30-dniowego zwrotu zakupionych produktów bez okazania paragonu, darmowa dostawa zamówień online na kwotę powyżej 59 zł, urodzinowy prezent w postaci -10 proc. rabatu na zakupy oraz dostęp do ekskluzywnych treści w aplikacji CCC.

Dalsze poziomy to kolejno Silver i Gold, które gwarantują szeroką ofertę rabatową przygotowaną przez partnerów, m.in. Cinema City czy MODIVO. Dodatkowo status Silver gwarantuje m.in. 60 dni zwrotu bez paragonu, prezent urodzinowy czy raz w roku zniżkę w wysokości 20 proc. na całe zakupy. Klubowicze Silver otrzymują także pakiet trzech personalizowanych rabatów oraz darmowe dostawy online na zakupy powyżej 59 zł.

Dla posiadaczy statusu Gold firma CCC przygotowała pakiet 6 personalizowanych rabatów, prezent na urodziny oraz raz w roku 30 proc. rabat na całe zakupy. Status Gold to także gwarancja zwrotu do 120 dni bez paragonu oraz bezpłatna dostawa online bez kwoty minimalnej (do pięciu dostaw rocznie).

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze