1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Letnia edycja Bilioneurobab

Letnia edycja Bilioneurobab

Są daty, o których nie można zapomnieć i święta, które sprawiają szczególną radość. Dlatego też kolejna odsłona Bilioneurobab będzie wyjątkowa i pełna niespodzianek! 4 czerwca, przy ulicy Domaniewskiej 37a odbędzie się kolejna edycja DESIGNER SAMPLE SALE, podczas której świętować będziemy Dzień Dziecka.

Czerwcowa edycja Bilioneurobab to doskonała okazja, aby upolować najmodniejsze kolekcje na nadchodzący, letni sezon nie tylko dla siebie, ale i dla swojej pociechy. Kto powiedział, że na wakacjach fashion mogą być tylko Mamy?

Ponad 100 projektantów (wśród nich młodzi debiutanci, ale i największe nazwiska branży fashion) prezentuje swoje kolekcje osobom ceniącym indywidualny i wyjątkowy styl. Impreza BEB gromadzi w jednym, klimatycznym miejscu postacie ze świata mody i biznesu tworząc niepowtarzalną okazję do wyjątkowych zakupów i nawiązania kontaktów. A wszystko to w atmosferze cudownej zabawy w znakomitym, wyselekcjonowanym towarzystwie.

Program członkowski VIP

Nie chcesz płacić fortuny za modne ubrania i akcesoria? Co najważniejsze - chcesz być świadkiem premiery nowych kolekcji projektantów? Chcesz otrzymać ekskluzywną paczkę niespodziankę? Członkowstwo Bilioneurobab jest dla Ciebie. Liczba naszych platynowych kart jest ściśle ograniczona, tak, aby komfort i atmosfera zakupów  były naprawdę wyjątkowe, a same zakupy - przyjemnym doświadczeniem. Działaj szybko! Na imprezach BEB panuje zasada; kto pierwszy, ten ma dostęp do najbogatszej i najciekawszej oferty.  Karty członkowskie dają wstęp na 4 imprezy bilioneurobab niezależnie od roku kalendarzowego. Przyłącz się do ekskluzywnego klubu Bilioneurobab

Więcej informacji:

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze