fbpx

ARYTON NA FASHION WEEK POLAND

ARYTON NA FASHION WEEK POLAND
fot. materiały prasowe

ARYTON przedstawił najnowszą kolekcję Jesień-Zima 2013/14 na FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND w Łodzi w DESIGNER AVENUE.
Gościem specjalnym pokazu była Ambasadorka marki ARYTON Małgorzata Kożuchowska, która wystąpiła w kreacji przygotowanej specjalnie na to wydarzenie. Głównym akcentem była kurtka typu bomber uszyta z ręcznie wyszywanej cekinami jedwabnej tkaniny. Kurtka dostępna będzie w limitowanej, ekskluzywnej kolekcji dostępnej tylko w salonie w CH Arkadia wraz z nadejściem jesieni. Czarne spodnie i białe bluzka z krawatem dostępne będą w kolekcji regularnej.

Pokaz został zrealizowany w reżyserii Katarzyny Sokołowskiej, a stylizacje sylwetek przygotowała Marta Kalinowska, która współpracuje z marką ARYTON jako konsultant ds. kolekcji i wizerunku.

Kolekcja powstała w zespole projektowym firmy pod opieką artystyczną Patrycji Cierockiej – Dyrektor Kreatywnej marki ARYTON.

Kolekcja ARYTON Jesień-Zima 2013/14 na nowo definiuje kobiecy styl. Z bogactwa mięsistych flauszy, luksusowych wełen oraz lejących połyskujących tkanin wyłania się ultrakobieca sylwetka podkreślona szerokimi pasami i dopasowanymi cięciami. Efekt potęguje zastosowanie futer, cekinów i nowoczesnych tkanin. Kolorystyka przechodzi od ciepłych beży i brązów do intensywnych, elektrycznych błękitów, płynnej miedzi, chłodnej magenty i połyskliwej, śnieżnej bieli zwieńczonej mroczną kroplą wieczorowej czerni.

Najbardziej zjawiskowymi modelami kolekcji są dwie pelisy. Pelisa uszyta z japońskiej tkaniny technicznej podbita jest karakułami i wykończona futrem lisa. Natomiast druga pelisa podbita jest w całości futrem lisa ręcznie szytym. Oba produkty z uwagi na swoją ekskluzywność dostępne są jedynie na indywidualne zamówienie, które będzie można składać za pośrednictwem sklepu internetowego. Pelisy dostępne będę w cenach odpowiednio – 10 i 30 tys. zł. Większość pozostałych produktów z kolekcji będzie dostępna w standardowych cenach odpowiadających najwyższej jakości wykorzystanych materiałów i klasie krawiectwa.