fbpx

Balance od Aleksandry Markowskiej

Balance od Aleksandry Markowskiej
fot. materiały prasowe

Balance to kolejna niezwykle ciekawa kolekcja Oli Markowskiej. Jest ona kontynuacją wcześniejszych prac projektantki. Balance to połączenie minimalizmu z miłością do warstw i form przestrzennych.
Inspiracją do stworzenia tej kolekcji dla Oli Markowskiej jest przede wszystkim kobieta. Dojrzała, nietuzinkowa, świadoma siebie.
Kolekcja stworzona jest dla pań, które chcą podkreślić swój indywidualny styl oraz seksapil innego wyrazu. Każdy z ubiorów przedstawia pozorny minimalizm i wyrafinowaną estetykę. Ubrania są eleganckie, ale z odrobiną luzu. Wykorzystanie dzianin najwyższej jakości – z naturalnych włókien, jak jedwab i wiskoza, dają podczas noszenia poczucie komfortu. Marszczenia i upięcia tkanin są próbą opowiedzenia o szalenie skomplikowanej psychice kobiety. Kolekcja przedstawia wizerunek kobiety glamour, ale jednocześnie o silnej osobowości.

Kolekcja została utrzymana w neutralnej, szaro – beżowej tonacji. Kreacje są idealna propozycją na tzw „wielkie wyjscia” dla osób, które chcą czuć się konfortowo jak w kreacjach codziennych.

Kolekcja dostępna na stronie www.saltandpepper.pl