fbpx

Basic od TOMAOTOMO

Basic od TOMAOTOMO
fot. materiały prasowe

O marce TOMAOTOMO i jej założycielu i projektancie, Tomaszu Olejniczaku pisałam już nie raz. Jego projekty to kwintesencja mody przemyślanej, dojrzałej i oryginalnej. Teraz TOMAOTOMO debiutuje z linia Basic.
Basic to linia, która znaleźć można w portfolio niemalże każdej marki odzieżowej. I nie ma tu różnicy, czy mowa o markach typu „sieciówka”, czy o tych premium. Basic to linie podstawowa, ściślej ujmując: bazowa linia ubrań, za pomocą których możemy stworzyć kreacje zarówno casualowe, jak i takie na wielkie wyjście. Z tej okazji od samego początku podkreślam, ze Basic od TOMAOTOMO jest kompletnie inny. Kolekcja ta charakteryzuje się prostotą, minimalizmem i architektoniczną konstrukcją strojów. Jest to jednak kolekcja pełna, dopracowana i stworzona, by funkcjonować jako odrębna całość.

Projekty Basic TOMAOTOMO wyróżniają się nieco futurystycznym stylem i przywołują na myśl kreacje z filmów Science fiction. Przy tym wszystkim jednak widoczna jest lekkość i letni charakter projektów, które maja szansę wpisać się na dobre w nasz rodzimy ( a mam szczera nadzieje, że nie tylko rodzimy) pejzaż modowy!