fbpx

Biżuteria prosto z dżungli

Biżuteria prosto z dżungli
fot. materiały prasowe

Biżuteria z motywami zwierzęcymi od kliku sezonów jest jednym z dominujących trendów w modzie. Najpopularniejszym wzorem są cętki, materiałem – futro, a wśród akcesoriów – ozdoby z piórami. Popularne stały się również dosłowne nawiązania do świata zwierząt. Wydawałoby się, że to hermetyczny trend, który szybko przeminie, okazuje się jednak, że „zwierzęca” biżuteria wciąż jest bardzo popularna.

Kreatywność projektantów nie zna jednak granic. Obok drapieżnych kotów czy jeleni znajdziecie węże, słonie, zebry i żuki. Można nim ozdobić każdą część ciała: ręce, szyję, uszy.

Żuk na szyi

Skórzany złoto-miedziany chocker z ażurowym wzorem i z przylegającym żukiem w kolorze starego złota będzie piękną ozdobą twojej małej czarnej.

Orzeł i Lew na nadgarstku

Trójwymiarowa bransoleta w kolorze starego srebrna z imitacją ptasiego upierzenia z płaskorzeźbą orła pośrodku czy też bransoletka z królewskim lwem w kolorze kości słoniowej ze złotą grzywą – nada drapieżnego wyglądu każdej stylizacji.

Żyrafa i Tukan na przedramieniu

Okazałe czarno-kremowe bransolety w połączeniu z dostojnym złotem to must have sezonu dla każdej wiernej wyznawczyni modowych trendów. Tukan śmiało oplatający nadgarstek jako bransoleta w odważnych kolorach to z kolei propozycja dla osób, które lubią wyróżniać się z jednobarwnego tłumu.

Słoń i Zebra jak na dłoni

Wyjątkowy pierścionek z głową słonia, jego uszy rozpościerają się na dwa palce, polakierowane na zielono kły dodają oryginalnego wyglądu. Pierścionek w kształcie zebry na najmniejszy palec, wykonany z emaliowanego mosiądzu, pokryty złotem, sprawi, ze nikt nie przejdzie obok ciebie obojętnie.

Pelikan w uszach

Pelikanowe kolczyki z całą feerią barw noszące w sobie dwa trendy w jednym: zwierzęce motywy i neonowe kolory.

W tym sezonie możesz ujarzmić drapieżny i bezlitosny świat natury zamykając je przepięknych ozdobach. Nie musisz jechać na krwawe Safarii by upolować słonia. Teraz możesz go owinąć sobie wokół palca!

Pokazana w artykule biżuteria pochodzi z butiku Coctail’me .