fbpx

Dodatki w dobrej cenie w House of Mima

Dodatki w dobrej cenie w House of Mima
fot. materiały prasowe

W poszukiwaniu inspiracji na ciekawe akcesoria lubię buszować po blogach naszych rodzimych fashionistek. Na jednym z nich trafiłam na on-line store House of Mima.
Na House of Mima trafiłam dzięki jednemu z moich ulubionych blogów modowych – Jemerced, prowadzonego przez niezwykle barwna i inspirująca Jessice Mercedes Kirchner. Ci, którzy znają stylizację młodej bloggerki, na pierwszy rzut oka spodziewają się wygórowanych cen i produktów ekskluzywnych – ja odkryłam, że można tu znaleźć też przedmioty ładne i dostępne nawet na kieszeń ucznia czy studenta.

House of Mima to on-line store, w którym znajdziemy biżuterię, torebki i akcesoria. Są to przedmioty niebanalne, mocno determinujące styl , pełne energii i charakteru. Co najważniejsze, są w niezwykle przystępnych cenach (bransoletki od 14 zł, naszyjniki od ok. 40 a torebki od ok. 60 zł). Śmiało mogę więc stwierdzić, że to ten rodzaj przedmiotów, przy których cena nie wpływa na wygląd ani na jakość. Poza tym niezbyt wygórowane ceny pozwalają na w miarę beztroską zabawę stylem, do czego wszystkich niezwykle gorąco zachęcam.

Sprawdź akcesoria damskie online

Na House of Mima znajdziemy bransoletki, kolczyki, bajeczne naszyjniki w stylu tych z Kate and Kate czy Coctail’me (to one właśnie przykuły moją uwagę), fantazyjne breloczki czy wprost olśniewające kopertówki. Duży wybór i różnorakie propozycje stylistyczne sprawiają, że szybko odkryłam też swoją wadę (lub zwalając na innych: wadę sklepu): nie potrafię podjąć decyzji, co wybrać i zamówić, tak by nie potrzebować kolejnej szkatułki na biżuterię czy szuflady na torebki. Mimo to miejsce jest warte odwiedzenia. Warto tylko mieć na uwadze, iż kolekcje dostępne są w dość krótkich seriach.

I na koniec: przy zakupach powyżej 50 zł sklep gwarantuje darmową dostawę!

www.houseofmima.com