fbpx

Emilio Pucci kolekcja lato 2013

Emilio Pucci kolekcja lato 2013
fot. materiały prasowe

Emilio Pucci to jeden z ulubionych projektantów celebrytek i gwiazd Hollywood. Zachwyca lekkimi, seksownymi krescjami, idealnie podkreślającymi wypracowane sylwetki. Tak też jest przy okazji najnowszej kampanii Pucciego.
Kolekcje Emilio Pucci słyną z niezwykle kobiecych i seksownych fasonów, mocno podkreślających walory kobiecej sylwetki. Kolekcja na 2013 jest także bardzo kobieca, zmysłowa i orientalna. Patrząc na najnowszą kampanię znanego projektanta, oczywiste są inspiracje Dalekim Wschodem.

Azja, a zwłaszcza Chiny i Japonia widoczne są w printach na tkaninach: rajskich ptakach i walecznych smokach, ale także i w samych fasonach inspirowanych kimonem, sukienkami ze stójką czy sarongami. Kolekcja jest wyrafinowana i elegancka. Pucci pokazuje w niej swoją wizje kobiety wytwornej, wyniosłej i pewnej siebie. Jego kreacje są bezkompromisowe, wymagają totalnego zaangażowania nie tylko w styl i modę, lecz także w życie – to design dla kobiet pewnych siebie, przekraczających granicę bezpieczeństwa i wygody na rzecz przygody i emocji.

emilio_pucci_spring_summer_2013_campaign2

I choć ja w modzie cenię sobie przede wszystkim wygodę, kolekcja i kampania Emilio Pucci na 2013 roku podoba mi się wyjątkowo: za elegancję, niebanalne printy i wierność projektanta własnemu stylowi, który z roku na rok jest nie tylko coraz bardziej wysmakowany, lecz także coraz mocniej rozpoznawalny!

emilio-pucci-ss2013-campaign-2