fbpx

Kobieta Celine wiosna-lato 2013

Kobieta Celine wiosna-lato 2013
fot. materiały prasowe

Czysta, minimalistycznie skonstruowana sylwetka, ascetyczna paleta barwna i nowoczesna forma. Taka jest wiosenno -letnia kolekcja marki Celine.
Ten sezon wiosna-lato u Celine jest wyjątkowy. Minimalizmem i prostotą zachwyci niejedną wielbicielkę czystej formy. Ponadto wyróżnia się nowoczesnością i niezwykle modną i ponadczasową biało – czarną gamą kolorystyczną.

Kolekcja Celine idealna jest w mieście, poza miastem, do pracy i w wakacje. Projekty są proste, z elementami mody klasycznej, subtelne i nieco zarchitektonizowane zarazem. Sylwetka jest ubrana, lecz nie otulona. Jest wyrazista i mocno podkreślona, szczególnie za sprawą niezwykle kobiecych dekoltów i odważnych cięć.

Minimalizm kolekcji podkreślony jest też także poprzez kolor. Dominuje w niej czerń – w formie topów, damskich garniturów czy sukienek, która w kontrastowy sposób zestawiona jest z bielą.

Celine również zaskakuje i bawi się modą – w wiosenno – letniej kolekcji znajdziemy także białe futrzane buty czy czarne płaskie klapki z futrzaną wkładką!