fbpx

Premiera:Springfield jesień-zima 2013

Premiera:Springfield jesień-zima 2013
fot. materiały prasowe

Po raz kolejnych na naszej stronie gości Springfield. To za sprawą nowej kolekcji, która zapowiada najgorętsze trendy nadchodzącej jesieni.
Damska kolekcja marki Springfield to połączenie, naturalności, etnicznych klimatów i nowoczesności. Nadchodzący sezon zapowiada się więc nie tylko modnie, ale także naturalnie.

Geometryczne wzory

Jak sama nazwa wskazuje, kolekcja oparta jest na trójkątnych wzorach, ukazanych zarówno w druku jak i przeszyciach. Dyskretne detale, w tym czerwone i czarne linie podkreślają elementy kieszeni, czapek oraz akcesoriów. Buntowniczego charakteru kolekcji dodają ćwieki, haftowane jeansy i kowbojskie buty.

Botanika

Zainspirowana kwiatowymi wzorami, ale jednak w gamie jesiennych barw, takich jak ciemne turkusy, szmaragdy, zielenie z niebieskimi akcentami. Jako kontrapunkt do nich znajdziemy czerń, biały melanż oraz szarości. By nadać bardziej eleganckiego wyrazu, zdecydowaliśmy się na dodatki z fasetowanymi kamieniami. Natomiast więcej swobody dodadzą jeans oraz etniczne wzory paisley.

Śródlądowy

Podmuch zimy także zawita do nas w tej kolekcji i przeniesie w odległe krainy, gdzie krajobraz kształtują surowe, naturalne, kremowe odcienie. Barwy khaki oraz czerwienie zmieszane z pełną gamą szarości oraz surowy jeans doskonale współgrają z przełamującymi harmonię motywami IKAT oraz wzorami geometrycznymi.