fbpx

Uwaga na polską markę: Mulholland Life

Mulholland Life, wiosna-lato 2013
Please Add Photos <br> to your Gallery
Zobacz galerię Zdjęć
Anna Bloda

Mulholland Life to duet projektantki i fotografki, a powstał z połączenia i wspólnych pasji do mody i podróżowania powstała idea internacjonalnego brandu.

Mulholland Life to duet projektantki i fotografki, a powstał z połączenia i wspólnych pasji do mody i podróżowania . W przypadku Mulholland Life te idee nie są tylko pustym hasłem reklamowym, ale autentyczną filozofią marki.

Pierwsza sesja zdjęciowa marki odbyła się w Nowym Jorku, gdzie duet nawiązał współpracę z fotograf Anną Izabelą Blodą. W jej wyniku powstał cykl zdjęć lifestylowych z miasta, które nigdy nie zasypia. Po kilkumiesięcznym pobycie w Stanach projektantki przeniosły się na Majorkę, gdzie szybko zdobyły popularność, a ich ubrania trafiły na półki tamtejszych butików. Kolejnym punktem na mapie Mulholland była Ibiza i kampania reklamowa w klubach i na plaży. Marka we współpracy z projektantkami z Audace Manifesto planuje otworzyć wspólny butik na Ibizie i już niedługo podbój kolejnych światowych miasta.

A jakie są ubrania Mulholland Life? Trochę takie jak same projektantki, na luzie, pozbawione sztywnych form i spontaniczne. Dominuje biel przełamana kontrastującym wzorami w stylu DIY oraz nierównomiernie farbowane szarości. Wizją marki jest tworzyć wygodne ubrania, które łatwo można wkomponować w dzienny look jak i założyć na imprezę.