1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Wychowanie
  4. >
  5. Biustonosz dla mamy karmiącej

Biustonosz dla mamy karmiącej

Biust przyszłej mamy zmienia się z tygodnia na tydzień. Bolesność piersi, wrażliwość na dotyk i coraz większy rozmiar – to z tym muszą na co dzień zmagać się kobiety spodziewające się narodzin dziecka. Po porodzie wcale nie jest łatwiej.

Zastój pokarmu, zbyt dużo lub zbyt mało mleka, ból piersi, pękające brodawki - mamy karmiące wiedzą, jak wiele zagrożeń i nieprzyjemności czyha na ich biusty.  Jednak większości z tych problemów możesz uniknąć. Jak? Kupując biustonosz zaprojektowany specjalnie z myślą o mamach karmiących. To najlepsza inwestycja w zdrowie piersi i komfort karmienia.

Kiedy kupić

Stanik do karmienia piersią najlepiej kupić na moment przed porodem. Tylko wtedy masz największą pewność, że biust nie powiększy się znacząco, a zakup będzie trafiony.

O czym pamiętać

Kupując biustonosz, kieruj się następującą zasadą:   od aktualnego obwodu pod biustem odejmij 10 cm ( to naturalne, że obwód pod piersiami zmniejsza się zaraz po porodzie), miseczka biustonosza do karmienia powinna zaś być o rozmiar większa. Gdy Twoje piersi zaczną produkować pokarm, biust zwiększy swój rozmiar. I  rozmiar ten będzie się zmieniać niemal cały czas. Najpierw będzie mieć to związek z procesem stabilizacji laktacji, a potem będzie zależne od tego, czy w danym momencie jesteś przed, czy po karmieniu. Właśnie dlatego warto zaopatrzyć się w bieliznę, która będzie się w pełni dostosowywać do aktualnych potrzeb Twojego organizmu – taką jak biustonosz do karmienia Bravado Original model Plus. To idealne rozwiązanie dla mam z większym biustem. Ten komfortowy, bawełniany biustonosz dopasuje się do Twoich zmieniających się kształtów. Jak to możliwe? To proste! Każdy rozmiar Original pasuje na 2-3 rozmiary pod biustem i na 2-3 rozmiary miseczek.

Większe piersi – większy problem?

Już przed ciążą mogłaś poszczycić się sporym biustem? W czasie ciąży Twoje piersi jeszcze bardziej urosły? Coraz trudniej o dobry biustonosz? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Specjalnie z myślą o mamach karmiących posiadających duże piersi powstał biustonosz do karmienia Bravado Original  model Plus+. To idealne rozwiązanie dla wszystkich tych kobiet, które potrzebują mocniejszego podtrzymania cięższych piersi. Biustonosz został tak zaprojektowany, aby doskonale wspierać środkowy i górny odcinek pleców i równomierne rozłożyć ciężaru. Dzięki czemu mamy pozbywają się problemu bolących pleców, piersi są doskonale podtrzymane, co gwarantuje im zdrowie i piękny wygląd.

Biustonosz do karmienia Original Plus Bravado cena: 159 pln

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze