1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Wychowanie
  4. >
  5. Opieka nad kobietą ciężarną - jak rozpieszczać żonę

Opieka nad kobietą ciężarną - jak rozpieszczać żonę

123rf.com
Przebieg ciąży i czas oczekiwania narodzin dziecka jest jedyny w swoim rodzaju. Niestety – zmarnowany bądź źle wykorzystany jest nie do odrobienia. Będąc mocno zaabsorbowanym tym, co przyniosą kolejne miesiące łatwo jest nie dostrzec uroku i szans jakie czas ciąży ze sobą niesie.

Opieka nad kobietą ciężarną

Od momentu narodzin życie młodych rodziców nabiera ogromnego tempa. Cała masa nowych obowiązków przesuwa w sferę marzeń to, co dotychczas było chlebem codziennym małżonków: długie rozmowy, błogie spędzanie czasu we dwoje, wspólne spacery...

Czas ciąży jest więc nie tylko okresem dorastania do rodzicielstwa, ale także błyskawicznym ładowaniem „małżeńskiego” akumulatora pozytywną energią, zapasem sił i wspomnieniami cudownych chwil (czemu przymusowe ograniczenie aktywności partnerki znacznie sprzyja).

Nie ma więc co tracić czasu i każdego dnia (zaczynając od dzisiaj, a nie mitycznego jutra) warto zrobić coś miłego lub przygotować prezent dla swojej kobiety. Róża, niespodziewana kolacja, romantyczny wieczór, przygotowanie gorącej kąpieli, drobny upominek, przejęcie obowiązków domowych... Pomysłów jest mnóstwo. Najważniejsze, żeby poświęcić swojej ukochanej więcej czasu i uwagi, aby nie miała wątpliwości jak bardzo jest partnerowi droga i by miała pewność, że w każdej sytuacji może na niego liczyć.

Rozpieszczaj partnerkę

Partnerka, czując wsparcie i autentyczną miłość, z pewnością nie pozostanie dłużna. A cóż bardziej potrafi zmotywować mężczyznę do działania niż słowa uznania z ust ukochanej? Poczucie spełnienia w miłości ma tak wielką moc, że pomoże podołać licznym wyzwaniom, które czas rodzicielstwa niesie.
Powyższy tekst jest przedrukiem artykułu pt.w portalu

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze