fbpx

„Im więcej jesz, tym bardziej pomagasz” – akcja SOS Wioski Dziecięce w lokalach gastronomicznych

„Im więcej jesz, tym bardziej pomagasz” – akcja SOS Wioski Dziecięce w lokalach gastronomicznych

13 marca odbędzie się III edycja akcji pod hasłem „Im więcej jesz, tym bardziej pomagasz”. Lokale gastronomiczne w całej Polsce przekażą 10% od obrotu na rzecz dzieci opuszczonych i osieroconych – podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Akcja ma na celu zebranie niezbędnych funduszy na organizację Świąt Wielkanocnych dla Rodzin SOS|13 marca odbędzie się III edycja akcji pod hasłem „Im więcej jesz, tym bardziej pomagasz”. Lokale gastronomiczne w całej Polsce przekażą 10% od obrotu na rzecz dzieci opuszczonych i osieroconych – podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Akcja ma na celu zebranie niezbędnych funduszy na organizację Świąt Wielkanocnych dla Rodzin SOS|13 marca odbędzie się III edycja akcji pod hasłem „Im więcej jesz, tym bardziej pomagasz”. Lokale gastronomiczne w całej Polsce przekażą 10% od obrotu na rzecz dzieci opuszczonych i osieroconych – podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Akcja ma na celu zebranie niezbędnych funduszy na organizację Świąt Wielkanocnych dla Rodzin SOS|13 marca odbędzie się III edycja akcji pod hasłem „Im więcej jesz, tym bardziej pomagasz”. Lokale gastronomiczne w całej Polsce przekażą 10% od obrotu na rzecz dzieci opuszczonych i osieroconych – podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Akcja ma na celu zebranie niezbędnych funduszy na organizację Świąt Wielkanocnych dla Rodzin SOS|13 marca odbędzie się III edycja akcji pod hasłem „Im więcej jesz, tym bardziej pomagasz”. Lokale gastronomiczne w całej Polsce przekażą 10% od obrotu na rzecz dzieci opuszczonych i osieroconych – podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Akcja ma na celu zebranie niezbędnych funduszy na organizację Świąt Wielkanocnych dla Rodzin SOS
Jednodniowa akcja będzie miała miejsce w lokalach gastronomicznych w całej Polsce. Lista lokali biorących udział w projekcie dostępna jest na stronie www.wioskisos.org/im-wiecej. Fundusze zebrane podczas akcji zostaną przeznaczone na organizację Świąt Wielkanocnych dla rodzin SOS.

Ambasadorem, a jednocześnie Partnerem akcji jest Tomasz Jakubiak i restauracja Gar Jakubiaka: ”Miałem ogromną przyjemność poznać dzieci z SOS Wioski Dziecięcej w Siedlcach – dzieci, które mają piękne marzenia. Są to jednak dzieci opuszczone przez biologicznych rodziców, więc często mają zbyt mało wiary w siebie. Mariusz powiedział mi, że zawsze marzył, aby zostać prawdziwym szefem kuchni, a Ania w przyszłości chciałaby prowadzić własną restaurację. Wspólnie możemy podarować dzieciom opuszczonym i osieroconym lepszą przyszłość i pokazać, że marzenia się spełniają. Dlatego wspieram Akcję „Im więcej jesz tym bardziej pomagasz” z pełnym zaangażowaniem! Tego dnia nie obowiązuje żadna dieta! Jemy do syta i pomagamy potrzebującym dzieciakom. Przyjdź, Jedz, Pomagaj! Zapraszam Tomasz Jakubiak.”