Jak urzeczywistniać marzenia?

jak realizowac marzenia
123rf.com

Nie umiemy obchodzić się z marzeniami. Bo albo nie traktujemy ich poważnie, albo podchodzimy do nich zbyt zadaniowo, albo nie marzymy o tym, co trzeba. Jak to zmienić? W 10 krokach, które nie są trudne, jednakże wymagają konsekwencji.
1. Czas, żeby zacząć urzeczywistniać marzenia, jest zawsze teraz. Chwila obecna to zawsze prawdziwy punkt mocy. Uświadom sobie, że małe kroki, które podejmiesz w teraźniejszości, przynoszą duże zmiany na poziomie energetycznym w przyszłości.

2. Otwórz się, aby otrzymać wizję najlepszej wersji siebie. Chodzi o to, że marzeń się nie wymyśla ani nie planuje. Nie używa się do nich analizy ani logiki, bo wtedy pojawia się coś na kształt zgniłego kompromisu. Do urzeczywistniania marzeń potrzebne są percepcyjne przebłyski i wglądy. To są obrazy, które pojawiają się, kiedy czujesz się całkowicie wyluzowana. Otwarcie się na nie pobudza iskrę wyobraźni i inspiracji. I nagle staje przed nami wizja a w niej – ty w najlepszej, mistrzowskiej wersji siebie. Gdy się ona pojawi, obserwuj ją, wzmacniaj ją w swojej świadomości, a uzyskasz dostęp do wyższych częstotliwości energetycznych. Tam rzeczy same się wydarzają.

3. Pozwól istnieć wizji w twojej świadomości. Nie przejmuj się tym, w jaki sposób wizja się urzeczywistni. Przywitaj ja jako potencjał – to wszystko co musisz zrobić. Myśl, że trzeba wykonać tą wizję, jest nieporozumieniem. To wirus myślowy, wynikający z przekonania, że mamy ograniczone możliwości i że istnieje jakiś niedobór oraz potrzeba wysiłku, żeby żyć szczęśliwie. Jedyne staranie, jakie masz teraz podjąć to przywołanie wizji i pozwolenie jej, żeby była.

4. Pozwól wizji rozwijać się i rozszerzać. Dzień po dniu, chwila po chwili, obserwuj wizję. Miej świadomość, że istnieje ona w twoim polu energetycznym. Każda chwila uwagi, jaką jej poświęcasz, rozszerza ją i podnosi twoją energię. Urzeczywistnienie następuje, kiedy zgromadzisz odpowiednią ilość energii, żeby wizję przyjąć do swojego życia.

5. Uwolnij dawne urazy i bóle. Podczas mentalnej pracy nad wizją, pojawi się w tobie opór. To stare energie, rządzone negatywnymi emocjami. Zauważ, że chcesz się z nimi już pożegnać. W kontraście z mistrzowską wizją siebie widać ich potrzebę uzdrowienia. Miej świadomość, że to naturalny proces a te emocje pojawiły się po to, żeby zniknąć.

6. Spotykaj się ze swoją wizją w wewnętrznej świątyni. Załóż wewnętrzną świątynię i codziennie spędzaj w niej przynajmniej 20 minut. Wyobraź sobie miejsce, w którym czujesz się bezpiecznie, bo jesteś z daleka od codziennych trosk i wyzwań. Wyciszaj się i pracuj z przyszłymi potencjałami. Jeśli systematycznie będziesz przebywać w wyższych wibracjach, niskie rzadziej będą wracać.