1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks

5 sexy wskazówek dla kobiet o facetach

123rf.com
Kobiety i mężczyźni nie mają lekko: co chwila im się mówi, co mają robić by wywrzeć wrażenie na drugiej płci. Dziś kolej na kobiety: drogie panie, oto kilka sexy wskazówek, jak obchodzić się z mężczyznami.

  • po pierwsze, mężczyźni też chcą się czuć pożądani. To nie jest tak, że oni muszą zabiegać i prawić nam komplementy, a my - niczym księżniczki w wieży - czekamy, aż się wystarczająco mocno postarają.Ty też podrywaj swojego mężczyznę. Nawet jeśli jesteście razem, zabawa w uwodzenie podczas przyjęcia czy flirt na domówce albo spontaniczna randka w kinie - dlaczego nie? Wreszcie, mężczyźni lubią komplementy, więc jak raz dziennie ich za coś pochwalisz i spojrzysz pożądliwie wychodząc z domu do pracy - da im do myślenia.
  • to faceci muszą się starać, żeby nam było dobrze w sypialni, ale nie zaszkodzi raz na jakiś czas gdy role się odwrócą. My też możemy zaskoczyć ich inicjatywą, ciekawym pomysłem, naszą zmysłowością i seksualnością. Facet uwiedziony przez własną żonę to facet zachwycony.
  • to cię może zaskoczyć, ale okazuje się, że mężczyźni uwielbiają rozmawiać o seksie, o tym, jak wam było ostatniej nocy. To znaczy, uwielbiają słuchać samych miłych rzeczy, niekoniecznie tego, co było nie tak. Ale jeśli wiesz, że twój partner lubi, gdy rano wspominasz upojną noc z jego udziałem, to czemu nie zacząć poranka od pikantnych wspomnień wydarzeń sprzed kilku godzin?
  • łatwo przyzwyczaić się do łóżkowego schematu, jeśli on świetnie na nas działa. Ale jeśli ty lub twój partner macie fantazje, które chcielibyście wprowadzić w życie - nie bójcie się tego zrobić. Najwyżej będzie trochę śmiechu i trochę zawstydzenia oraz świadomość, że zawsze możecie wrócić na stare, utarte tory.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze