1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks
  4. >
  5. Irytujące nawyki mężczyzn

Irytujące nawyki mężczyzn

123rf.com
Badania pokazują, co w mężczyznach doprowadza nas do szaleństwa i to wcale nie do szaleństwa z uwielbienia. A wręcz przeciwnie. Czym irytują nas chłopaki?

Oto 10 nawyków mężczyzn, które dla zdrowia psychicznego kobiet, powinny przestać istnieć.

1. Nagłe spontaniczne wycieczki

Okazuje się, że aż 60 proc. kobiet nienawidzi niespodzianek, a aż jedna trzecia wskazała nagłe spontaniczne wycieczki jako na coś, co nie powinno istnieć. Jaki mamy problem z nieplanowanymi wycieczkami? Wykluczają one czas na przygotowanie, potrzeba nam kilku dni, żeby to zrobić. Wtedy możemy już cieszyć się wyjazdem.

2. Zasypianie po seksie

Psycholodzy z University of Michigan zbadali, że dla kobiet przytulanie po seksie jest tak samo ważne, jak gra wstępna. Dlatego, gdy mężczyzna zasypia po kochaniu się, odbieramy jako brak zaangażowania albo wręcz jako odrzucenie.

3. Niesłuchanie

Według badań przeprowadzonych przez brytyjskich naukowców więcej niż jedna trzecia kobiet uznała za najgorszy nawyk mężczyzn to, że nie słuchają ,jak się do nich mówi. A gdy zauważą, że kobieta robi się czujna, powtarzają ostatnie jej słowa jak papuga. Ta reakcja jest równie irytująca, co brak uważności na nasze słowa.

4. Pozostawianie otwartej klapy od sedesu

Banał, a jednak irytujący. Są dowody na to, że pozostawianie otwartej klapy od sedesu to sprawka mężczyzn. A kobiety zupełnie nie potrafią wyluzować się w tym temacie. Otwarty sedes to dla nas bark szacunku dla naszych podstawowych wymagań.

5. Brak systematyczności w goleniu się

Broda, wąsy, zarost – nie lubimy włosów na twarzy mężczyzn. 18 proc. kobiet uważa, że wprost tego nienawidzą. Uważamy, że systematyczne golenie się znacząco zwiększa męską atrakcyjność.

6. Nielubiani kumple

Nie ufamy kolegom ukochanego mężczyzny. A najbardziej irytują nas tak zwani kumple od męskich rozrywek – wypadów na piwo, meczy, imprez. Wolimy przyjaciół, których znamy i nad którymi możemy roztoczyć kontrolę.

7. Zaniedbany wygląd Aż 60 proc. kobiet, które są samotne, uważa, że powodem tego, że są singielkami, jest ich niechęć do braku higieny u mężczyzn. Uważają ich za zaniedbanych zarówno w sferze higieny osobistej, jak i ubierania się.

8. Uzależnienia

80 proc. kobiet wskazuje, że uzależnienia mężczyzn sprawiają, że tak trudno z nimi żyć. Wysoko w ankietach uplasował się internet i cyberseks, za nimi pojawiły się: alkohol, papierosy i marihuana. 9. Uwielbienie dla elektronicznych gadżetów

Jesteśmy zazdrosne o te ich wszystkie iPhony, super inteligentne laptopy czy GPS-y. Irytuje nas, że to im mężczyźni poświęcają tyle uwagi i środków na koncie. Uważamy, że to niesprawiedliwe.

10. Seksualne pozycje od tyłu

Tu pojawia się nasze niezadowolenie. Trudno nam zaakceptować, że oni podczas kochania, nie mają potrzeby patrzeć nam w oczy. Ku naszemu przerażeniu w ankietach mężczyzn na temat ulubionych pozycji seksualnych wygrała pozycja kolankowo – łokciowa.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze