fbpx

Jakie kobiety wybierają mężczyźni?

znaczenie imion
123rf.com

– Często mówi się, że kobieta potrafi zrobić wszystko, żeby być atrakcyjna dla faceta – mówi Francuzka Clara Bizien z serwisu ZaadoptujFaceta.pl. Tylko co to tak naprawdę oznacza? Jakie kobiety są najatrakcyjniejsze w oczach facetów?

INNOWACYJNA

Ta dziewczyna to prawdziwa zagadka… Nie przejmuje się opinią innych. W życiu konsekwentnie kieruje się własnymi zasadami, które często mogą być niezrozumiałe dla otoczenia. Dla facetów stanowi wyzwanie, a dla dziewczyn wzór do naśladowania. Wolny czas woli spędzić przy piwku z kolegami niż na babskich plotkach. Feministka, która marzy o szczęśliwym związku i ustabilizowanym życiu (choć nigdy nie przyzna się do tego publicznie).

Innowacyjną można spotkać wszędzie. W ciągu dnia „ogarnia” wiele różnych projektów. Nie ma stałej posady – prawdopodobnie prowadzi niszowy biznes, który, mimo otaczających go kontrowersji, ma szansę na duży sukces. W ciągu dnia spaceruje… szukając inspiracji. Rano, czyli koło 13.00, sączy kawę w Czułym Barbarzyńcy, gdzie szuka ciekawych nowinek literackich. Jeśli ma wolną chwilę w ciągu dnia, gra w planszówki w Solec44, wpada zrobić sobie tatuaż u chłopaków z Tusz Za Rogiem lub jeździ na longboardzie po Bulwarach Wiślanych. Wieczory spędza na Pradze – z dala od tłumów, wśród podobnych jej ludzi. Wybiera alternatywne wieczory w Hydrozagadce lub wieczór przy piwku w Centrum Zarządzania Światem.

IMPREZOWICZKA

To niezależna dziewczyna, która doskonale wie, czego chce – zarówno w pracy, jak i po godzinach. Skończyła najlepsze szkoły, mówi w kilku językach i odbyła staże w najlepszych firmach. Jest na początku swojej kariery zawodowej i ciężko pracuje, żeby zrealizować założone cele. W środku tygodnia lubi wyskoczyć z koleżankami na wino i plotki, a w weekendy balować z przyjaciółmi do białego rana, aby odstresować się po ciężkim tygodniu w biurze. W ciągu dnia ciężko ją spotkać poza miejscem pracy, ale z rzadka zobaczysz ją na lunchu w MoMu lub Aioli Mini. Jeśli pogoda dopisuje, być może skusi się nawet na słynne Lody Naturalne przy Placu Zbawiciela. W okolicy środy zaczyna odczuwać tęsknotę za przyjaciółkami – wtedy umawia się z nimi na plotki przy drinku i hummusie w Beirucie lub klasycznie – na winie w Charlotte.

W tygodniu co najmniej 8 godzin dziennie siedzi przed komputerem, w weekend zmienia więc swoje otoczenie. Najpierw piątkowa kolacja w Bibendzie, w sobotę szaleństwo do białego rana na Karowej z przyjaciółmi (lub wycieczka… szlakiem najlepszych szotbarów). Niedziela to czas na relaks przy kieliszku prosecco na brunchu z najlepszą przyjaciółką lub chłopakiem.

STUDENTKA

Jak przed laty śpiewała Britney to „już nie dziewczyna, ale jeszcze nie kobieta”. Jest w specyficznym punkcie w życiu – rozpoczyna samodzielne, dorosłe życie, ale w środku ciągle jest jeszcze małą dziewczynką, która nie do końca wie, czego chce. Przykłada dużą wagę do nauki, ale bez przesady! Wie, że to prawdopodobnie ostatnie chwile, kiedy może robić to, co chce, kiedy chce i z kim chce. Stara się być pilna, ale zdarza jej się ominąć poranne wykłady ze względu na spontaniczne imprezy w ciągu tygodnia. Czasem po prostu chce trochę dłużej pospać, a potem spędzić cały dzień w łóżku w towarzystwie komputera i dużej pepperoni z Pizza Hut. W trakcie sesji mieszka w bibliotece uniwersyteckiej w godzinach jej otwarcia.

Studentka oszczędza, dlatego lato jest jej sprzymierzeńcem – grill i piwo na Polu Mokotowskim, winko nad Wisłą czy drink na Placu Zabaw to coś, co lubi najbardziej. Niedziele spędza na plaży przy Temacie Rzeka plotkując o wydarzeniach poprzedniego wieczoru. Jeśli zgłodnieje, wybiera się na otwarte targi jedzeniowe lub rusza w poszukiwaniu najlepszego Food Trucka w mieście.

 

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze