1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Uroda

5 trendów w stylizacji paznokci na wiosnę 2023

Adeam (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)
Jak będziemy malować paznokcie podczas nadchodzącej wiosny? Wybrałyśmy 5 trendów z ostatnich tygodni mody od najlepszych projektantów. Zainspirujcie się!

Kobaltowe i żółte

Genny, Off White (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)
Off White, Genny (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)

Czy to przypadek, że tej wiosny na paznokciach będą królować kolory słońca i nieba? Manicure w odcieniach żółtego i kobaltu jest idealnym odzwierciedleniem naszej tęsknoty za ciepłem i piękną pogodą. A do tego cudownie prezentuje się na dłoniach, dodając im wyrazistości i radości. My jesteśmy na tak!

French z twistem

Chopova Lowena (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)
Miller (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)
Mohapatra (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)

Klasyczny francuski manicure nigdy nie wychodzi z mody. Tej wiosny z wielką przyjemnością dodamy do niego odrobinę szaleństwa. Białą kreskę wystarczy zamienić na taką w kolorze, a do tego namalować ją bardzo cienką lub, zamiast zaoblonej, bardziej geometryczną. Świetnie również wygląda w wersji metalicznej lub w odcieniach tęczy.

Duże ozdoby

16Arlington (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)
Kronthaler Westwood, Laruicci (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)

Ozdoby 3D na paznokciach są w trendach już od kilku sezonów i wszystko wskazuje na to, że zostaną z nami na dłużej. Są jak minibiżuteria, a odpowiednio zrobione nie przeszkadzają w codziennych czynnościach. Swoje wariacje na temat ozdób pokazały na ostatnich tygodniach mody między innymi marki Laruicci, Philipp Plein, 16Arlington i The Blonds. Nas zaciekawił również trend na zawieszki przyczepiane do długich paznokci przedłużonych żelem lub akrylem. Koniecznie sprawdźcie!

Jak perła

Adeam (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)
Adeam (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)
Adeam (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)
Fe Noel (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)

Coś dla fanek klasyki i elegancji. Jednym z trendów na wiosnę 2023 będzie bowiem manicure w jasnych kolorach z delikatną poświatą. Chodzi więc o uzyskanie czystego, neutralnego wyglądu paznokci, ale z dużym połyskiem, który ma naśladować efekt konturówki do ust lub błyszczyka, a także nadawać paznokciom perłową poświatę.

Krótko i z kolorem

Dur Doux, Dojaka, Eudon Choi (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)
Siriano (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)

Czy są tutaj zwolenniczki krótkich paznokci? My z pewnością się do nich zaliczamy i z przyjemnością będziemy tej wiosny malować nasze paznokcie na wyraziste barwy, dodając codzienności nieco koloru. W ten sposób osiągniemy naturalny, a jednocześnie wyrazisty efekt.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze