1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Uroda
  4. >
  5. Regeneracja paznokci – te produkty przywrócą im zdrowy wygląd

Regeneracja paznokci – te produkty przywrócą im zdrowy wygląd

(Fot. Getty Images)
(Fot. Getty Images)
Odżywki do włosów oparte na formułach z końcówką -plex weszły na stałe do naszej rutyny pielęgnacyjnej i ratują nam włosy uszkodzone intensywnym rozjaśnianiem. Teraz pora na paznokcie. Marka OPi wprowadza nowe serum i odżywki (również z kolorem!) z technologią Ulti-Plex, przywracające paznokciom optymalną formę.

Niezależnie od tego, czy za słabą kondycję twoich paznokci odpowiada uzależnienie od robienia hybrydy, czy umiłowanie do sprzątania domu bez rękawiczek ochronnych, teraz jest dla nich ratunek. Marka OPI opracowała przełomowe serum Repair Mode z opatentowaną technologią Ulti-Plex. To pierwszy tego rodzaju produkt do paznokci regenerujący płytkę od wewnątrz.

„Do tej pory produkty wzmacniające paznokcie zwykle działały poprzez wzmacnianie polimerowymi substancjami, tworząc powłokę ochronną na wierzchu paznokcia. Gdy tylko produkt został usunięty, znikał również efekt wzmocnienia” – wyjaśnia manikiurzystka Danka Błotna.

Repair Mode Opi 9 ml/139 zł. (Fot. materiały prasowe) Repair Mode Opi 9 ml/139 zł. (Fot. materiały prasowe)

Serum Repair Mode wchłania się w paznokieć, naprawiając uszkodzone wiązania białek keratynowych i wzmacniając płytkę. „Repair Mode w niecały tydzień pozwala moim klientkom wrócić do mocnych paznokci. Aktywne składniki serum wnikają w głąb płytki, naprawiając jej strukturę keratynową, dzięki czemu paznokcie stają się mocniejsze, gładsze i zregenerowane. Serum chroni też paznokcie przed codziennymi uszkodzeniami. Dwie warstwy Repair Mode można również nakładać pod lakier do paznokci lub Gel Color”– mówi ekspertka.

Odżywka Nail Envy OPI w odcieniu All Night Strong 15 ml/119 zł. (Fot. materiały prasowe) Odżywka Nail Envy OPI w odcieniu All Night Strong 15 ml/119 zł. (Fot. materiały prasowe)

Marka OPI wyposażyła w nową technologię także swoją bestsellerową odżywkę Nail Envy. Ekskluzywny, opatentowany polimer w połączeniu z technologią Tri-Flex pokrywa powierzchnię paznokcia, tworząc płynną tarczę ochronną. Formuła zawiera również biotynę, witaminy A, C, E i wapń. Pierwszego dnia nakładamy dwie warstwy odżywki na czyste, niepomalowane paznokcie. Później po jednej warstwie przez sześć kolejnych dni. Siódmego dnia, jeśli jest taka potrzeba, powtarzamy cały proces. Nail Envy chroni przed łamaniem, odpryskiwaniem, łuszczeniem i rozdwajaniem. Już po tygodniu paznokcie wyglądają na zdrowsze i odżywione, bruzdy są wypełnione.

Odżywka Nail Envy OPI w odcieniu Double Nude-y 15 ml/119 zł. (Fot. materiały prasowe) Odżywka Nail Envy OPI w odcieniu Double Nude-y 15 ml/119 zł. (Fot. materiały prasowe)

Nowa technologia to nie wszystko. Odżywki Nail Envy są teraz w kolorze, po nałożeniu na paznokcie wyglądają jak klasyczny manikiur. Do wyboru jest sześć najpopularniejszych odcieni OPI: Alpine Snow i Big Apple Red oraz cztery nowe ekskluzywne odcienie – Powerful Pink, Tough Luv, All Night Strong i Double Nude-y. Kolory te dołączyły do znanych już bladoróżowych, klasycznych dla odżywek odcieni Pink to Envy i Bubble Bath.

Repair Mode i Nail Envy są dostępne w salonach kosmetycznych, perfumeriach Douglas, sieci Skin & Beauty by Superpharm i sklepach internetowych.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze