fbpx

Jeep Renegade. Jeep: partner Kryształowych Zwierciadeł 2016

Jeep Renegade. Jeep: partner Kryształowych Zwierciadeł 2016
Renegade Solar Yellow

Poznaj SUV (Sport Utility Vehicle), który sprawdzi się zarówno w mieście, jak i w terenie. Oprócz przyjemności z jazdy, zapewnisz sobie bezpieczeństwo podróżowania i pełną swobodę. Nowy Renegade został zaprojektowany, by spełniać Twoje oczekiwania… Dlatego nie traktuj go ulgowo, sprawdź go.

Poznaj SUV (Sport Utility Vehicle), który sprawdzi się zarówno w mieście, jak i w terenie. Oprócz przyjemności z jazdy, zapewnisz sobie bezpieczeństwo podróżowania i pełną swobodę. Jeep Renegade został zaprojektowany, by spełniać Twoje oczekiwania… Dlatego nie traktuj go ulgowo, sprawdź go.

Świeża i nowoczesna stylizacja z elementami stanowiącymi dziedzictwo Jeepa sprawia, że samochód wygląda drapieżnie i autentycznie, a Ty możesz poczuć się pewnie.

Poznaj najważniejsze cechy Jeep’a Renegade:

  1. Zaawansowana technologia

To pierwszy kompaktowy SUV wyposażony w dziewięciostopniową automatyczną skrzynię biegów. Dwa zaawansowane systemy napędu 4×4 Jeep® Active DriveTM i system zarządzania trakcją Selec-Terrain® sprawdzą się w każdych warunkach.

  1. Bezpieczeństwo

60 systemów bezpieczeństwa, w tym 6 standardowych poduszek powietrznych, tylna kamera ParkView® (Renegade) , system ostrzegania przed kolizją czołową, system ostrzegania przed niespodziewaną zmianą pasa ruchu oraz monitorowania martwego pola.

  1. Komfort

Możesz podróżować swobodnie z otwartym panoramicznym dachem. Wnętrze jest przystosowane do Twoich potrzeb, ale spełnia również najwyższe standardy wizualne.

  1. Dostępność

Możesz go mieć już od 69 900 zł.