fbpx

Po Drodze Monika An. Popowicz

świadomość – wolność – miłość – harmonia
„Są tylko dwa sposoby na życie. Jeden to życie tak, jakby nic nie było cudem. Drugi to życie tak, jakby wszystko było cudem.” – Albert Einstein

Moją misją jest inspirować, budzić i wyzwalać ludzi poszukujących rozwoju i spełnienia dla poszerzania świadomości, wolności, miłości, radości i harmonii.

Coaching jest dla mnie doświadczeniem współdzielenia, współtworzenia i przepływu, pozwalającym odkrywać głębokie wartości i to, co w ludziach najpiękniejsze. Jako coach nie wiem lepiej, niż Ty i nie znam gotowych rozwiązań. Inspiruję i towarzyszę Ci w poszukiwaniach. Jestem zainteresowana budzeniem Twojego wewnętrznego przewodnika. Dążę do wydobycia Twoich głębokich wartości. To one wyznaczają kierunek pracy i nadają jej prawdziwie transformujący charakter. Słucham i zadaję pytania z przestrzeni między słowami, między myślami. Jestem w pełni obecna i zaciekawiona drogą, jaką znajdujesz, wierząc, że jest dla Ciebie najlepsza. Ufam w mądrość procesu i w to, że będziesz dotrzymywać podjętych przez siebie zobowiązań.

Ty wyznaczysz obszar, nad którym będziemy pracować.

Moje propozycje:

life coaching

  • Wellness Coaching – radzenie sobie ze stresem, zarządzanie energią, rozwijanie witalności, równowaga życiowa
  • Wellbeing Coaching – poszukiwanie inspiracji, spełnienia i harmonii
  • Holistyczny Coaching Zdrowia – budowanie odporności, inicjowanie i wzmacnianie procesów zdrowienia
  • Coaching Relacji i Związków
  • Coaching Rodzicielski
  • Spiritual Coaching – odkrywanie ścieżki rozwoju duchowego i wewnętrznego przewodnika
  • coaching rozwoju zawodowego
  • Art Coaching – poszukiwanie inspiracji i rozwój kreatywności w sztuce
  • Kobieta u steru – odkrywanie kobiecej ścieżki przywództwa i zarządzania
  • Passion Work – poszukiwanie spełnienia w alternatywnych drogach rozwoju zawodowego

Szczególnie interesuje mnie rozwijanie aspektu duchowego w biznesie oraz holistycznej perspektywy w medycynie.

Z wykształcenia jestem pedagogiem dorosłych, mam także przygotowanie i doświadczenie psychoterapeutyczne oraz trenerskie. Ukończyłam Szkołę Coachów Erickson College „Art & Science of Coaching”, akredytowaną przez ICF. Jestem nauczycielką Jogi. Łączę psychodynamiczne rozumienie procesu z filozofią ericksonowską i holistycznym widzeniem człowieka.

Koncentruję się na odnajdywaniu i wzmacnianiu osobistych zasobów, które pozwalają klientom podejmować wyzwania życia, odkrywać pasję duszy i realizować marzenia, w oparciu o głębokie wartości, w poszukiwaniu spełnienia. Wspieram rozwój pełni twórczego potencjału dla podniesienia jakości i radości życia. Pomagam zintegrować ciało, umysł i duszę. Wspólne z klientami dążę do odnalezienia równowagi i harmonii w życiu. Kryzys traktuję jako szansę na transformację i wzrost.

Pracuję w kontakcie osobistym i przez Skypa.

Spotkania raz w tygodniu, 1-1h 15 min.

Ilość sesji zależy od obszaru pracy i głębokości procesu.

Po Drodze
www.spiralaenergii.pl
mo@spiralaenergii.pl, 0 506 068 362