1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło poleca
  4. >
  5. Już jest sierpniowe wydanie miesięcznika "Sens". Na okładce Nicole Kidman

Już jest sierpniowe wydanie miesięcznika "Sens". Na okładce Nicole Kidman

Sierpniowy "Sens" zwykle trafia do czytelników w środku wakacji. I choć w tym roku wszystko wygląda inaczej, to proponujemy, by nie zmieniać dobrych tradycji i relaksować się przy ciekawej lekturze, o którą zadbaliśmy w najnowszym numerze naszego magazynu

W sierpniu Temat Numeru poświęcamy miłości pod hasłem: „Tym razem się uda”. Wspólnie z ekspertami i autorami książek staramy się odpowiedzieć na pytanie, co zrobić, by tak się stało. Maria Rotkiel zachęca do bycia aktywnym, a Hanna Samson przypomina, że związek ma swoje fazy i nie warto ich przyspieszać. Według niemieckiej Stefanie Stahl kluczem do dobrej relacji jest równowaga między więzią i autonomią. Z kolei biolog rozwoju dr Bruce H. Lipton przekonuje, że miodowy miesiąc może trwać w związku przez całe życie.

Bohaterką okładki jest Nicole Kidman, laureatka Oscara za rolę Virginii Woolf, gotowa nieraz przykryć swoją urodę pod oszpecającą charakteryzacją. Etap życia w Hollywood ma już za sobą, dziś mieszka z rodziną w Nashville w Tennessee, gdzie muzycy są ważniejsi niż aktorzy.

Zmiany dotykają nas wszystkich, jednak różnie sobie z nimi radzimy. Dlatego tak ważne jest stabilne poczucie własnej wartości, o czym rozmawiamy z Jarosławem Gibasem, i umiejętność opowiadania swojej historii na własnych warunkach – jak przekonuje Aleksandra Więcka. A czasem liczy się przede wszystkim odwaga do ruszenia krok za krokiem, jak zrobili Raynor Winn i jej mąż Moth, gdy stracili cały dobytek i nadzieję, że może być lepiej.

Skoro zmiana to nasza codzienność, to i SENSie rozpoczynamy dwa nowe cykle: „Kasia na kryzys”, którego pierwszy odcinek poświęcamy naszemu podejściu do pieniędzy oraz „Nacje mają swoje racje”.

I wreszcie, ponieważ wszyscy zastanawiamy się, co przyniesie druga połowa roku,  postanowiliśmy – po socjologach i analitykach, których gościli ostatnio na łamach SENSu – oddać głos astrologom. Gwiazdy ani planety nie przyniosą nam wszystkich odpowiedzi, a horoskop nie przesądza o naszym losie, ale przecież jesteśmy częścią kosmosu i poznając go, możemy dowiedzieć się wiele o sobie.

Życzymy Wam pełnego odkryć sierpnia, Drodzy Czytelnicy!

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze