1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło poleca

Czerwcowe wydanie miesięcznika „Sens”. Na okładce Natalia Kukulska

(Fot. materiały prasowe Wydawnictwo Zwierciadło)
„W czerwcowym SENSie dużo miejsca poświęcamy czułości wobec siebie i innych. Mówi o niej pięknie nasza okładkowa bohaterka, Natalia Kukulska. Co znaczy dla niej zwrot „być czułą dla siebie”? Odpuszczać, dawać sobie przyzwolenie na bycie swoją gorszą wersją, nie mieć do siebie żalu i nie stawiać sobie ciągłych wymagań” ‒ pisze redaktor naczelna Joanna Olekszyk we wstępniaku do wydania.

W Temacie Numeru zatytułowanym Czuli kochankowie, czyli jak okazywać sobie czułość” oddajemy głos ekspertom: terapeutce Katarzynie Kucewicz, seksuolożce Robercie Rossi, koordynatorkom intymności – Kai Wesołek i Annie Zabrodzkiej oraz trenerowi biodanzy Christiano Martinsowi.

Temat czułości przewija się także w naszym Temacie Dodatkowym, w którym zachęcamy do jedzenia, spania, ruszania się. To czuła i skuteczna profilaktyka zdrowotna i warto z niej korzystać. Do kąpieli leśnych namawia dr Katarzyna Simonienko, o ruch apeluje psychoterapeutka Ewa Klepacka Gryz, o tym, żeby nie odwlekać pójścia spać, pisze psycholożka Hanna Samson. A co z jedzeniem? Jak przekonują dentyści holistyczni, odpowiednia dieta (w połączeniu z nowoczesną higienizacją) to najlepszy sposób, żeby uniknąć inwazyjnych zabiegów stomatologicznych.

Ponadto w numerze:

  • Jak wspierać maturzystów? W rubryce „Wychowanie z SENSem” o porady dla rodziców poprosiliśmy wykładowcę akademickiego i autora książek Mikołaja Marcelę.
  • W cyklu „Mentorki” gościmy olimpijkę i najwybitniejszą polską amazonkę Wandę Siniarską-Czaplicką Wąsowską.
  • W kolejnym odcinku „Kasi na kryzys” o sposobach na wypalenie mówi Katarzyna Miller.
  • Astrolog Piotr Gibaszewski odsłania tajemnice zodiakalnych Bliźniąt.
  • Reportaż o podlaskich uzdrowicielkach – szeptuchach.

Jak zawsze proponujemy również ćwiczenia rozwojowe i podpowiadamy, co warto przeczytać, zobaczyć i odwiedzić.

Wszystkim Czytelnikom życzymy przyjemnej lektury i … czułości przez cały rok!

Redakcja magazynu SENS

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze