1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło
  4. >
  5. Tina Turner "Tina!"

Tina Turner "Tina!"

W maju 2008 Tina Turner ponownie znalazła się w nagłówkach prasy światowej, ogłaszając swoje nadchodzące tournee. Artystka po raz kolejny podbiła świat ruszając w trasę po Ameryce i Europie.  Ośmiokrotna laureatka Grammy Awards wydała również swój najnowszy album zatytułowany „Tina!”. Płyta zawiera 18. nagrań w tym największe hity, rzadkie wykonania live i 2 nowe utwory: „It Would Be A Crime” oraz „I'm Ready”.

Cztery nagrania koncertowe, które znalazły się na albumie to znakomite wersje “I Can’t Stand The Rain” (live at Amsterdam Arena (1996), “Addicted To Love” (live at London’s Camden Palace (1986), oraz 2 nigdy wcześniej nie wydane na CD utwory w wersjach koncertowych: “The Best” (live at London’s Wembley Arena (2000) i “Let’s Stay Together” (live at Amsterdam Arena (1996).

Ostatni album Tiny Turner ukazał się w 2004 roku – była to kolekcja hitów z nowonagranym singlem “Open Arms”. Album dotarł do # 2 w notowaniu Billboard Top 200.

Światowa sprzedaż płyt Tiny Turner przekracza 170 millionów sztuk, czyniąc tym samym Artystkę najlepiej sprzedającą się rockową piosenkarką wszechczasów i niekwestionowaną Królową Rock ‘N’ Rolla !  Album TINA! z największymi hitami legendarnej Artystki, rzadkimi nagraniami live i 2. nowymi utworami – premiera w połowie października 2008!

EMI Music Poland

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze