fbpx

Sens 6/2014

Sens 6/2014


CZERWCOWE WYDANIE MIESIĘCZNIKA SENS Z MARCINEM PROKOPEM, BEZPŁATNYM AUDIOBOOKIEM DO POBRANIA, ZNIŻKĄ NA ZAKUP KSIĄŻEK ORAZ KUPONAMI RABATOWYMI NA ZAKUPY DLA DZIECI

Na rynku ukazało się czerwcowe wydanie miesięcznika „SENS” (Wydawnictwo Zwierciadło). Bohaterem okładki i rozmowy prowadzonej przez Magdę Mołek jest Marcin Prokop – dziennikarz, felietonista oraz niezwykle charyzmatyczna osobowość telewizyjna.

W czerwcowym wydaniu magazynu „SENS” czytelniczki znajdą wyjątkowe prezenty: 2000 bezpłatnych audiobooków Marcina Prokopa i Szymona Hołowni „Bóg, kasa i rock’n’roll” do pobrania, 40 % rabatu na zakup książek, a także kupony rabatowe na ubrania i akcesoria dla dzieci.

Najciekawsze tematy bieżącego wydania:

MARCIN PROKOP – o szczerości i udawaniu. W otwartej rozmowie z Magdą Mołek opowiadao tym co w życiu najważniejsze, czego się boi i dlaczego nie warto zdradzać.

Temat numeru: ZAZDROŚĆ – Wszyscy jesteśmy zazdrośnikami, ale nie wszyscy chcemy się do tego przyznać. Dlaczego jej nie pokonujemy, co o nas mówi ijak możemy ją oswoić.

Debata: CZY JESTESMY OFIARAMI WŁASNYCH RODZICÓW? O tym, czy dom rodzinny to obciążenie, czy też siła napędowa dorosłego życia, dyskutują: profesor Zbigniew Mikołejko, Paulina Holtz i Tomasz Sobierajski.

KOCHAM CIĘ I INNE KŁAMSTWA – felieton Andrzeja Saramonowicza

TWÓJ ROZWÓJ – przedstawiamy filozofię „jednej rzeczy” i pokazujemy dlaczego nie warto łapać kilku srok za ogon, ulegając wielozadaniowości. Radzimy także, jak skutecznie zaplanować swoje szczęście oraz prezentujemy najciekawsze warsztaty rozwoju.

COACHING KARIERY – o trudnej sztuce przyjmowania poleceń oraz pracowniczych e-mailach.

Ponadto w weekend 14-15 czerwca br. w ramach akcji z okazji Dnia Dziecka, prowadzonej w magazynach „Sens” i „Zwierciadło”, na czytelniczki czekają zniżki aż do 70% na zakupy dla dzieci w sklepach internetowych i stacjonarnych w całej Polsce.

?>