1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

„Anno Kopernikus”, czyli co wydarzyło się w Gdańsku?! – Gra miejska Gdańsk&love

Nie macie pomysłu na weekend? Wraz z końcem lata uleciała Wasza kreatywność? Poczujcie miłosne tchnienie i przekonajcie się, ze jesienią też można zakochać się w Gdańsku. Gdańska Organizacja Turystyczna zaprasza Was 1 października na Targ Węglowy na grę miejską „Anno Kopernikus”, czyli co wydarzyło się w Gdańsku, w ramach projektu Gdańsk&Love.

Gra miejska „Anno Kopernikus” to oryginalna propozycja na romantyczne spędzenie czasu we dwoje. Uczestnicy wcielą się w role detektywów i podążą tropem miłości Mikołaja Kopernika i Anny Schilling. Scenariusz gry został oparty na powieściach kryminalnych – „Zemsta Fahrenheita” i „Zdrada Kopernika” Artura Górskiego. W 8 punktach natrafią na różne zadania. W grze przewidziane zostały zespoły dwuosobowe.

Wpływy z wpisowego - koszt 5 zł od osoby - zostaną przekazane na konto Fundacji Marka Kamińskiego.

Zapisać się do gry można na dwa sposoby:

- mailowo: gra@gdanskandlove.pl

- oraz najpóźniej w dniu gry na miejscu startu, tj. Targ Węglowy, w godzinach 11:00 -13:00

Wszyscy, który rozwikłają romantyczne zagadki wezmą udział w losowaniu wartościowych nagród a także będą mieli okazję poczuć powiew romantyzmu przy degustacji miłosnej herbaty Anny Schilling w miejscu zakończenia gry.

Dodatkowo w dniach 01-02.10.2011 wszyscy zainteresowani będą mogą skorzystać ze zniżkowych ofert specjalnych u naszych partnerów! W ramach gry miejskiej na zakochanych czekają także inne atrakcję:

- ROMANTYCZNE POWITANIE JESIENI

Sobota, 01.10.2011 o 13.30 przyjdźcie na Długi Targ i powitajcie romantycznie przyjście jesieni. Każda z przybyłych osób otrzyma balon z helem, na którym będzie mogła umieścić inicjały swoje i „drugiej połówki”. Wszystkie balony zostaną wypuszczone, witając jesień w Gdańsku.

- WIECZÓR Z AUTOREM

Sobota, 01.10.2011 w Teatrze Wybrzeże (po losowaniu nagród wśród wszystkich uczestników gry miejskiej) odbędzie się spotkanie z Panem Arturem Górskim - autorem powieści „Zemsta Kopernika” i „Zdrada Fahrenheita”, na podstawie których powstał scenariusz gry „Anno Kopernikus”. Podczas spotkania rozlosowane zostaną powieści z autografem  Pana Artura Górskiego.

Zapraszamy zakochane pary, małżeństwa młode i te z latami doświadczeń, a także wszystkich romantycznie nastawionych do życia!

Wszystkie wydarzenia i atrakcję w ramach projektu Gdańsk&love można uzyskać na dedykowanej dla zakochanych stronie internetowej

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze