1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Disney+ w Polsce. Znamy datę premiery

Subskrybenci Disney+ będą mogli spędzić czas przy wielu ciekawych tytułach, w tym uhonorowanej Oscarem „Cruelli” z Emmą Stone w roli kultowej Cruelli de Mon. (Fot. materiały prasowe)
O tym, że Disney+ pojawi się w naszym kraju w 2022 roku, wiemy oficjalnie od stycznia, jednak dopiero teraz ujawniono konkretną datę startu usługi oraz ile wyniesie opłata za subskrypcję.

Disney+ to flagowa usługa streamingowa The Walt Disney Company, będąca domem uwielbianych na całym świecie oryginalnych produkcji: tysięcy odcinków seriali, programów i filmów od Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata „Gwiezdnych Wojen” oraz tytułów od 20th Century Studios, FX czy Searchlight, występujących pod marką Star. Platforma oferuje kolekcję oryginalnych treści oferowanych na wyłączność: filmów pełnometrażowych, dokumentów, serii animowanych i live-action oraz pozycji krótkometrażowych.

Subskrybenci będą mieli dostęp do takich seriali jak „The Book of Boba Fett” i „The Mandalorian”, wykreowanych przez producenta i scenarzystę Jona Favreau. Ponadto zobaczą „Moon Knight”, serial produkcji Marvel Studios z Oscarem Isaakiem w roli Stevena Granta, spokojnego i ułożonego pracownika małego sklepu, nękanego przez wspomnienia z innego życia, a także nominowany do Oscara film „Shang-Chi i legenda dziecięciu pierścieni” z Simu Liu i Awkwafiną.

„The Mandalorian” (Fot. Image Capital Pictures/Film Stills/ Forum)
„Moon Knight” (Fot. materiały prasowe)

Dodatkowo subskrybenci będą mogli spędzić czas przy wielu tytułach ze studia Disneya i Pixara, w tym nominowanej do Nagrody Akademii animacji „Luca” oraz uhonorowanych Oscarem „Nasze magiczne Encanto” i „Cruelli” z Emmą Stone w roli kultowej Cruelli de Mon. W ramach ogólnorozrywkowych produkcji w Disney+ będzie można zobaczyć takie tytuły jak „Simpsonowie” czy „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”. Z kolei National Geographic przedstawi m.in. serial dokumentalny „The World According To Jeff Goldblum”.

„Nasze magiczne Encanto” (Fot. materiały prasowe)
„Cruella” (Fot. materiały prasowe)
„The World According To Jeff Goldblum” (Fot. materiały prasowe)

Użytkownicy Disney+ będą mogli korzystać z najwyższej jakości serwisu, nawet na czterech urządzeniach jednocześnie. Przy wybranych tytułach będą mieć dostęp do funkcji IMAX Enhanced. Jednocześnie dostaną możliwość nieograniczonej liczby pobrań nawet na dziesięciu urządzeniach, a także będą mogli ustawić do siedmiu profili, w tym dostosowany specjalnie dla dzieci profil dziecięcy, który pozwala na dostęp do treści ograniczonych ze względu na wiek odbiorców.

Platforma Disney+ zadebiutuje na polskim rynku 14 czerwca 2022 roku, a cena subskrypcji wyniesie 28,99 zł miesięcznie lub 289,90 zł w przypadku opłaty rocznej. Więcej informacji na disneyplus.com.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze