1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Powstanie drugi sezon serialu „Nasza bandera znaczy śmierć”

Kadr z serialu „Nasza bandera znaczy śmierć” (Fot. materiały prasowe)
Serial komediowy HBO Max „Nasza bandera znaczy śmierć” będzie miał drugi sezon. Pierwsza odsłona produkcji zadebiutowała w marcu tego roku i uplasowała się w pierwszej piątce najchętniej oglądanych nowych seriali Max Original w HBO Max w USA.

Pierwszy sezon serialu „Nasza bandera znaczy śmierć” był luźno oparty na prawdziwych przygodach Stede'a Bonneta (w tej roli Rhys Darby), rozpieszczonego XVIII-wiecznego arystokraty, który porzucił życie pełne przywilejów, by zostać piratem. W poszukiwaniu przygód Stede zostaje kapitanem piratów na statku Zemsta. Jego wysiłki, by okiełznać zbuntowaną załogę i zaimponować hałaśliwym korsarzom, prowadzą do fatalnego w skutkach starcia z najbardziej przerażającym i czczonym piratem w historii – niesławnym kapitanem Czarnobrodym (Taika Waititi). Ku ich zaskoczeniu szalenie różni Stede i Czarnobrody odnaleźli coś więcej niż tylko przyjaźń na pełnym morzu… znaleźli miłość. Teraz muszą to przetrwać.

Showrunnerem produkcji jest David Jenkins. Producentami są Taika Waititi i Garrett Basch. W pierwszym sezonie serialu, oprócz Darby’ego i Waititi, wystąpili między innymi: Nathan Foad, Samson Kayo, Vico Ortiz, Ewen Bremner, Joel Fry, Matt Maher, Kristian Nairn, Con O’Neill, Guz Khan, David Fane, Rory Kinnear, Samba Schutte, Nat Faxon, Fred Armisen oraz Leslie Jones.

– Już tworząc ten serial, mieliśmy poczucie, że ta produkcja jest wyjątkowa, ale tak ciepłe przyjęcie fanów sprawiło, że rozpoczęcie pracy nad drugim sezonem jest jeszcze przyjemniejsze. Dziękujemy HBO Max, naszym producentom oraz dzikiemu entuzjazmowi widzów za umożliwienie nam kolejnej podróży do tego świata – powiedział David Jenkins .

Data premiery drugiego sezonu serialu „Nasza bandera znaczy śmierć” nie jest jeszcze znana.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze