1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Letnie kino samochodowe na warszawskim Targówku

Przez całe wakacje, w wybrane środy i soboty, mieszkańcy Warszawy obejrzą 9 filmów pochodzenia szwedzkiego i amerykańskiego. Letnie kino samochodowe to idealna propozycja dla tych, którzy wakacje spędzają w mieście i mają ochotę na rozrywkę rodem z amerykańskiego filmu.

To właśnie zza oceanu przywędrowała do nas idea kina samochodowego. Symbol amerykańskiej popkultury lat 60 – tych wszystkim kojarzy się z beztroską młodością, romantycznymi wieczorami i dobrą zabawą w gronie przyjaciół. Kino letnie jest bezpłatne. Widzowie mogą oglądać filmy zarówno siedząc w swoich autach (dźwięk popłynie po ustawieniu radia na odpowiednią częstotliwość) lub korzystając z wygodnych leżaków.  Podczas seansu wrotkarki będą sprzedawać przekąski i napoje, będzie więc atmosfera rodem z Ameryki lat sześćdziesiątych.

Już dziś, w środę (20 lipca) widzowie będą mogli oglądać wielki przebój z 2009 roku, film "Kac Vegas". To będzie już trzeci seans w bezpłatnym letnim kinie samochodowym w Targówku. Coraz cieplejsze wieczory i mniejsze (bo wakacyjne) korki na ulicach Warszawy zachęcają do wyjścia z domu. Ponieważ najwięcej atrakcji odbywa się w weekendy, letnie kino w Parku Handlowym Targówek przenosi się z soboty na środę. Co tydzień, aż do końca wakacji, na parkingu przy sklepie IKEA będą odbywać się projekcje znanych filmów z ostatnich lat.

Wstęp wolny!

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze