1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Rozszerzona edycja trylogii "Władca Pierścieni" od dziś na Blu-ray

Rozszerzona edycja trylogii "Władca Pierścieni" od dziś na Blu-ray

28 czerwca do sklepów trafiła 15-płytowa edycja specjalna słynnej trylogii Petera Jacksona "Władca Pierścieni". Wydanie to, oprócz rozszerzonych wersji trzech części filmu, zawiera ponad 26 godzin dodatkowych materiałów!

Na potrzeby nowej edycji poprawiono również cyfrowo jakość obrazu, dzięki czemu superprodukcja Petera Jacskona prezentuje się na ekranie lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Kolekcję uzupełnia ponad 26 godzin dodatków specjalnych, w tym wyjątkowych dokumentów z planu zrealizowanych przez Costę Botesa, zaufanego współpracownika Petera Jacksona.

„Władca Pierścieni" to jedna z najbardziej popularnych i dochodowych serii w historii kina oparta na bestsellerowej trylogii J.R.R. Tolkiena. Zdobyła łącznie 17 Oscarów. Opowiada historię Frodo Bagginsa (Elijah Wood ), hobbita, który wraz z Drużyną składającą się z jego przyjaciół i sojuszników wyrusza w desperacką podróż, której celem jest pozbycie się ze Śródziemia Pierścienia dającego swojemu posiadaczowi nieograniczoną władzę.

W rolach głównych wystąpili m.in.: Elijah Wood, Ian McKellen, Viggo Mortensen, Sean Astin, Orlando Bloom, Cate Blanchett.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze