1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. „Tár” z Cate Blanchett i inne hity. Oto produkcje, które warto obejrzeć we wrześniu w serwisie SkyShowtime

„Tár” z Cate Blanchett i inne hity. Oto produkcje, które warto obejrzeć we wrześniu w serwisie SkyShowtime

Cate Blanchett w filmie „Tár” (Fot. materiały prasowe SkyShowtime)
Cate Blanchett w filmie „Tár” (Fot. materiały prasowe SkyShowtime)
Seriale oryginalne, serie dokumentalne, przeboje kinowe i filmy z gwiazdorską obsadą – to wszystko czeka na widzów we wrześniu w serwisie SkyShowtime. Które produkcje w szczególności warto obejrzeć? Sprawdźcie nasze polecenia.

Seriale

„Zwycięzca” – sezon 1 (6 odcinków), premiera: 4 września

Czesko-słowacki serial „Zwycięzca” opowiada o perypetiach byłego premiera małego europejskiego kraju, który po latach kariery w rządzie, próbuje na nowo zbliżyć się do swojej rodziny. Ten nowy etap w jego życiu okazuje się jednak pełen niespodzianek i wyzwań, często trudniejszych niż te, z którymi przez lata mierzył się w pracy.

„Codename: Annika” – sezon 1 (6 odcinków), premiera we wrześniu

„Codename: Annika” to must-see dla wszystkich fanów produkcji skandynawskich. Bohaterką tego fińsko-szwedzkiego kryminału jest Emma, specjalistka od oszustw w świecie sztuki, która infiltruje sztokholmski dom aukcyjny. Aby pozostać incognito, staje się Anniką – dziewczyną kochającą imprezy i używki. To otwiera jej wiele drzwi, ale też wymaga od niej powrotu do bolesnej przeszłości.

„Poker Face” – sezon 1 (10 odcinków), premiera we wrześniu

Kolejna premiera, której nie można przegapić, to serial kryminalny „Poker Face” z Natashą Lyonne. Dziesięcioodcinkowa produkcja śledzi losy kobiety mającej niezwykłą umiejętność rozpoznawania, gdy ktoś kłamie. Twórcą serialu jest nominowany do Oscara Rian Johnson (seria „Na noże”), a na ekranie, obok Lyonne, zobaczymy również Adriena Brody’ego oraz Josepha Gordona-Levitta.

„Fashion House” – sezon 1 (3 odcinki), premiera: 20 września

Dokument „Fashion House” zagląda za kulisy najsłynniejszych światowych domów mody i przybliża ich niezwykłe historie. Każdy odcinek otwiera drzwi do ekskluzywnego świata, ukazując wzloty i upadki legendarnych projektantów poprzez bogaty zbiór nagrań archiwalnych, w których wielkie nazwiska świata mody prezentują spektakularne historie kultowych marek.

„Fashion House” (Fot. materiały prasowe SkyShowtime) „Fashion House” (Fot. materiały prasowe SkyShowtime)

Filmy

„Pukając do drzwi” – premiera: 4 września

„Pukając do drzwi” to nowy thriller w reżyserii M. Nighta Shyamalana. Rodzina spędzająca wakacje w odludnym domu zostaje napadnięta przez uzbrojonych nieznajomych i zmuszona do podjęcia szalenie trudnej decyzji, która ma zapobiec apokalipsie. W filmie występują m.in. Dave Bautista, nominowany do Emmy Jonathan Groff oraz znany z serii „Harry Potter” Rupert Grint.

„Tár” – premiera: 25 września

We wrześniu w SkyShowtime zadebiutuje również nominowany do Oscara w wielu kategoriach dramat „Tár” z Cate Blanchett w roli głównej. Film, którego reżyserem, scenarzystą i producentem jest Todd Field, to opowieść o wyjątkowej kompozytorce i dyrygentce Lydii Tár. Obraz przygląda się temu, jak zmieniają się natura władzy, jej ciągłość i wpływ na współczesny świat.

Źródło: materiały prasowe SkyShowtime

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze