1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Morrissey wystąpi dwa razy w Polsce

Morrissey wystąpi dwa razy w Polsce

22 lipca w Klubie Studio w Krakowie i 24 lipca w Klubie Stodoła w Warszawie odbędą się koncerty byłego wokalisty The Smiths Morrisseya.

Artysta rozpoczął solową karierę tuż po rozpadzie swojej macierzystej formacji w 1987 roku. W 1988 wydał pierwszą solową płytę "viva Hate". Pod koniec lat 90. zrobił sobie kilkuletnią przerwę i powrócił na scencę w 2004 roku z albumem "You Are the Quarry". Jego ostatnią wydaną jak dotąd płytą jest "Years of Refusal" z 2009 roku.

Magazyn muzyczny NME określił Morrisseya „jednym z najbardziej wpływowych artystów w historii”, a The Independent stwierdziło: „wiele gwiazd musi umrzeć, aby osiągnąć status ikony, zaś Morrissey osiągnął ten status za życia”.

Koncert w Krakowie odbędzie się 22 lipca o godz. 20:00. Ceny biletów to: 99 zł w przedsprzedaży i 121 zł w dniu koncertu. Do nabycia w sieci Ticketpro na terenie całej Polski.

Bilety na warszawski koncert (24 lipca, klub Stodoła) w cenie 121 zł dostępne są w sprzedaży na LiveNation.pl, w kasie Klubu Stodoła i w bileteriach na terenie całego kraju.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze